Pokaż/Ukryj filtrowanie

Samochody, pojazdy, pociągi

1134 Display Adriatic - wywrotka x6, spychacz x4

New
1134 Display Adriatic - wywrotka x6, spychacz x4
Symbol: DAWS 3405
Producent: Adriatic
EAN: 8002936113405
Waga: 0.55 KG
Kategoria wiekowa: 1,5+
Wymiary produktu: 38 x 16 x 18,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Pora rozpocząć budowę

Spychacz i wywrotka to idealny duet do prac budowlanych. Maszyny zostały odwzorowane bardzo realistycznie tak aby dziecko w zaciszu własnego pokoju mogło poczuć się jak na prawdziwym placu budowy. Dodatkowo każdy z pojazdów posiada ruchome elementy aby zabawa stała się prawdziwa. Pojazdy zostały wyposażone w duże plastikowe koła połączone metalową osią, która sprawia, że cała konstrukcja maszyn jest bardzo wytrzymała. Spychacz posiada ruchomą łyżkę, która można podnieść, opuścić oraz wykonać ruch przechylny. Aby ułatwić dziecku podnoszenie, szufla została wyposażona w specjalny uchwyt. Wywrotka natomiast posłuży dziecku do przewożenia materiałów sypkich oraz kawałkowych. Można nią transportować wszystko załaduje spychacz – kamienie, gruz czy piach. Wywrotka posiada przechylną skrzynię ładunkową z otwieraną tylną klapą dzięki czemu z łatwością wyładujemy zawartość naczepy.

Zestaw dostępny w display'u, który składa się z: 4xSpychacz, 6xWywrotka. Sprzedaż tylko w display'u tj. zamawiamy 10 sztuk.
Zabawka wykonana w 100% z nadającego się do recyklingu, nietoksycznego, odpornego na słońce i wodę tworzywa sztucznego.

Ostrzeżenia!
Zabawka spychacz, wywrotka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy