Pokaż/Ukryj filtrowanie

Samochody, pojazdy, pociągi

6420 Display-spychacz x3, betoniarka x3, wywrotka x3 Adriatic

New
6420 Display-spychacz x3, betoniarka x3, wywrotka x3 Adriatic
Symbol: DSBW 2011
Producent: Adriatic
EAN: 8002936642011
Waga: 0.64 KG
Kategoria wiekowa: 1,5+
Wymiary produktu: 40 x 15 x 22 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 9 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Mali chłopcy uwielbiają duże maszyny, które widzą na ulicach, polach, placach budowy!

Betoniarka, spychacz i wywrotka pomogą stworzyć nowy dom, plac zabaw, a nawet całe miasto. Ruchome elementy w pojazdach uatrakcyjnią zabawę. Pojazdy posiadają duże plastikowe koła, które poradzą sobie z każdą, nawet najbardziej zabłoconą nawierzchnią na placu budowy. Koła zostały połaczone metalową osią. Wszystkie maszyny zostały odwzorowane z najdrobniejszymi szczegółami, tak aby przypominały prawdziwe pojazdy budowlane. Betoniarka posiada ruchomy bęben. Można nim obracać za pomocą korbki na boku pojazdu. Dodatkowo betoniarka z tyłu posiada składaną, obrotową rynnę odprowadzają beton. Spychacz został wyposażony w ruchomą łyżkę, natomiast wywrotka posiada ruchomą skrzynię ładunkową z otwieraną tylną klapą.

Zestaw dostępny w display'u, który składa się z: 3xSpychacz, 3xBetoniarka, 3xWywrotka. Sprzedaż tylko w display'u tj. zamawiamy 9 sztuk.
Zabawka wykonana w 100% z nadającego się do recyklingu, nietoksycznego, odpornego na słońce i wodę tworzywa sztucznego.

Ostrzeżenia!
Zabawka spychacz, wywrotka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka betoniarka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy