Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

692 Zestaw do piasku Mickey żaglówka

692 Zestaw do piasku Mickey żaglówka
Symbol: ZPMZ 2009
Producent: Adriatic
EAN: 8002936692009
Waga: 0.29 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 18 x 28 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 20 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw do piasku Myszka Miki

Wiaderko wraz z akcesoriami do piasku to plażowy niezbędnik każdego dziecka! Zdecydowana większość dzieci wprost przepada za zabawą w piaskownicy lub na plaży. Budowanie zamków i innych form z piasku to znakomite ćwiczenie zręczności manualnej oraz kreatywności. Każde dziecko będzie miało niezliczoną ilość pomysłów na praktyczne wykorzystanie zestawu do piasku Myszka Miki!

Zestaw najważniejszych akcesoriów do piasku

Prezentowany zestaw składa się z kompletu najważniejszych akcesoriów niezbędnych do tworzenia najróżniejszych konstrukcji! Produkt składa się z wiaderka z motywem Myszki Miki, sitka, grabek, łopatki, foremek oraz żaglówki. To zapowiedź doskonałej zabawy dla każdego dziecka! Zestaw do zabawy w piasku Myszka Miki to idealny wybór na każdy rodzinny wyjazd nad jezioro lub nad morze. Znakomicie spełni swoją rolę również w ogrodowej piaskownicy, a nawet podczas kąpieli w wannie. Ta zabawka z łatwością zyska sobie sympatię każdego malucha!

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy