Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Samochody, pojazdy, pociągi

927 Wywrotka Adriatic w pudełku

927 Wywrotka Adriatic w pudełku
Symbol: WAP 7002
Producent: Adriatic
EAN: 8002936927002
Waga: 0.67 KG
Kategoria wiekowa: 1,5+
Wymiary produktu: 38,6 x 17,2 x 18,3 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Wywrotka wygląda jak prawdziwe auto!

Auto zostało wyposażone w szerokie koła o chropowatej strukturze, która ułatwia prowadzenie na piasku, kamieniach czy trawie. Wywrotka poradzi sobie w każdym terenie, natomiast dzięki pojemnej ruchomej pace przewiezie każdą ilość piasku czy kamieni. Jest to świetna propozycja na urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu ale również i w domu. Wywrotka została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych odpornych na warunki atmosferyczne. Zabawka zapakowana została w pudełko zatem świetnie sprawdzi się w roli prezentu.

Wywrotka do zabawy dla dzieci od firmy Adriatic

Wywrotka wygląda jak prawdziwe auto! Została wyposażona w szerokie koła o chropowatej strukturze, które ułatwiają prowadzenie na piasku, kamieniach czy trawie. Wywrotka poradzi sobie w każdym terenie, natomiast dzięki pojemnej ruchomej pace przewiezie każdą ilość piasku czy kamieni. Jest to świetna propozycja na urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu, ale również i w domu. Wywrotka została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych odpornych na warunki atmosferyczne. Zabawka zapakowana została w pudełko zatem świetnie sprawdzi się w roli prezentu.

Wysokiej jakości wywrotka dla dzieci

Twoja pociecha z zachwytem ogląda efektowne maszyny, wykorzystywane podczas robót budowlanych? Wywrotka do zabawy dla dzieci od firmy Adriatic zyska sobie jego sympatię i z pewnością znajdzie dla siebie miejsce wśród ulubionych dziecięcych zabawek! Produkt zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Doskonale zdaje egzamin również podczas zabawy w domu.

Niezawodne maszyny budowlane Adriatic do zabawy

Renomowany producent zabawek Adriatic po raz kolejny udowadnia, że jest niekwestionowanym specjalistą w swojej branży. Wysokiej jakości wywrotka dla dzieci, a także inne pojazdy budowlane Adriatic dla dzieci, wzbudzają zachwyt doskonale odwzorowanymi detalami oraz trwałą i solidną konstrukcją. Z pewnością zjednają sobie sympatię każdego małego budowniczego!

Uwaga!
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 1,5 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką nie udostępniać do zabawy. Przeczytać i zachować etykietę.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy