Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Clementoni - zabawki

Energie przyszłości

Energie przyszłości
Symbol: 60770
Producent: Clementoni
EAN: 8005125607709
Waga: 0.40 KG
Kategoria wiekowa: 8+
Wymiary produktu:
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Naukowy zestaw

•  Naukowy zestaw, abyś mógł wykonać wiele różnych eksperymentów w celu wyprodukowania czystej energii oraz nauczył się działać na rzecz zrównoważonego świata.
•  Złóż fantastyczny pojazd, który porusza się dzięki energii słonecznej oraz uruchom wentylator przy pomocy panelu fotowoltaicznego.
•  Zawartość zestawu: Blat roboczy Panel fotowoltaiczny Silnik elektryczny Łopatki wentylatora Osłona izolująca Cylinder z tłokiem (strzykawka) Rurka Kubek z nakrętką Balonik Podwozie samochodu Jarzmo silnika Trzy koła (do zmontowania) Guma Karoseria Dwustronna taśma klejąca Pipeta Ilustrowana instrukcja

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia. Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 8 lat. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Przeczytaj dokładnie instrukcję przed użyciem, postępuj zgodnie z jej zaleceniami i trzymaj instrukcję zawsze w pobliżu. Nie dopuszczaj któregokolwiek miejsca na ciele, szczególnie ust i oczu do kontaktu z substancjami chemicznymi. Podczas wykonywania doświadczeń nie dopuść do zbliżenia się małych dzieci i zwierząt. Przechowuj zestaw do doświadczeń poza zasięgiem dzieci w wieku poniżej 8 lat.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy