Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi w pojemniku małym

Klocki Maxi w pojemniku małym
Symbol: KMPM 1967
Producent: Bączek
EAN: 5905914001967
Waga: 2.04 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 43 x 33 x 21,6 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 4 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Zestaw klocków 56 mm Maxi w małym pojemniku

Zastanawiasz się, jaka zabawka może sprawić dziecku radość, a przy okazji pomóc mu w rozwijaniu swoich umiejętności? Mamy odpowiedź – to klocki dla dzieci! W naszym sklepie oferujemy zestaw klocków 56 mm Maxi. Produkt zapakowany jest w wygodny, zamykany pojemnik który ułatwia utrzymanie porządku, a jednocześnie zapobiega gubieniu się poszczególnych elementów. Zestaw składa się z 62 różnorodnych elementów, w tym: zjeżdżalni, samochodzików, płotków, drzewek, a także tradycyjnych klocków konstrukcyjnych. Klocki mają żywe, nasycone kolory, które dodatkowo zachęcają do zabawy! Każdy element został wykonany z trwałego tworzywa, dzięki czemu zabawka może służyć nawet przez wiele lat.

Wybierz najlepsze klocki dla swojego dziecka

Oferowany zestaw klocków zapewnia dziecku wiele możliwości kreatywnej zabawy. Może posłużyć np. do zbudowania prostych budynków, parkingu samochodowego lub domku ze zjeżdżalnią. Wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni oraz kreatywności! Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy