Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Łóżeczka i kołyski

Kołyska średnia dla lalek z pościelą w pudełku

Kołyska średnia dla lalek z pościelą w pudełku
Symbol: KSP 2346
Producent: Bączek
EAN: 5905914002346
Waga: 0.79 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 40 x 24,5 x 5,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 5 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Średnia kołyska dla lalek z pościelą w pudełku

Średniej wielkości kołyska dla lalek wykonana z naturalnego drewna. Kołyska wykonana solidnie. Po odkręceniu płóz kołyska zamienia się w łóżeczko. Zapakowana jest w pudełko w elementach przeznaczonych do samodzielnego montażu. Ponadto w zestawie znajduje się 3-elementowa dwustronna pościel dla lalki: materacyk, poduszeczka i kołderka.

Wielofunkcyjna kołyska dla lalek – idealny prezent dla dziewczynki

Przepięknie wykonana kołyska renomowanej polskiej firmy „Bączek” okaże się nieoceniona podczas „usypiania” ulubionej lalki lub maskotki! Ten śliczny mebelek zauroczy niejedną dziewczynkę i świetnie sprawdzi się w roli prezentu na każdą okazję! Wielofunkcyjna, średnia kołyska dla lalek z pościelą w pudełku równie dobrze sprawdza się jako łóżeczko. W każdej roli zdaje egzamin doskonale. Produkt zwraca uwagę niezwykle starannym wykonaniem, świetnie naśladuje prawdziwą kołyskę dla dziecka. Ta wspaniała zabawka sprawi wiele radości każdej dziewczynce i pozwoli jej wcielić się w rolę troskliwej mamy. Średnia kołyska dla lalek to produkt o wysokiej trwałości, wyróżnia się solidną i stabilną konstrukcją oraz wieloletnią żywotnością.

Produkt wykonany z naturalnego drewna
Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych i ostrych elementów, produkt zalecany jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy