Nasze zabawki

Nasze zabawki przeznaczone są dla dzieci od 1 do 99 lat. Największą ich zaletą jest udowodniona wysoka jakość oraz bezpieczeństwo. Zabawki pobudzają kreatywność i wyobraźnię bawiących się nimi dzieci. Zabawa zabawkami Bączka rozwija umiejętności manualne, motoryczne oraz zdolności intelektualne. Dziecko bawiąc się w przydomowym ogródku, na plaży lub w domu może integrować się z rówieśnikami we wspólnej zabawie.

 

Nasze zabawki charakteryzują się różnorodnością żywych barw i kształtów. Bogate zestawy z dużą ilością elementów gwarantują zabawę dla dzieci na długie godziny. Zabawki cechują się wysoką wytrzymałością dlatego odpowiednie są dla małych jak i dużych dzieci.

 

Spośród oferty naszej firmy należy zwrócić szczególną uwagę na zestawy do piasku- szeroki wachlarz kształtów pozwoli rozweselić każde dziecko. Bogata oferta samochodzików ucieszy każdego małego kierowcę, tym większym oferujemy pojazdy z włoskiej firmy Adriatic o udźwigu do 150kg.

 

Nasza Firma oferuje również klocki, które cechuje ogromna ilość elementów. Zabawki te są jednym z produktów, które Firma sprzedaje najczęściej.

 

Cała oferta firmy to ponad 273 zabawki co plasuje nas w czołówce firm z tak bogatym asortymentem.

Polityka prywatności | Projekt: Grupa Leonardo