Aktualności

NOWOŚCI PAŹDZIERNIK 2013

18. 10. 2013 r.
NOWOŚCI PAŹDZIERNIK 2013

Zapraszamy do zapozniania się z aktualnymi nowościami w ofercie naszej firmy.
Ciągłe zmieniające się oczekiwania dzieci, skłaniają nas do powiększania i doskonalenia naszej oferty. W tym miesiącu przedstawiamy Państwu kilka naszych nowości, które naszym zdaniem zainteresują każdego małego odkrywcę. Do oferty naszej firmy weszła kolekcja 6 pojazdów z klocków konstrukcyjnych:1. Ciężarówka z piłeczkami

2. Ciężarówka z kręglami

3. Ciężarówka Pomoc Drogowa

4. Ciężarówka Betoniarka

5. CIężarówka Straż Pożarna

6. Ciężarówka ze zwierzętami


Wszystkie zestawy samochodów umożliwiają zabawę dla dzieci w wieku 1+. Zestawy są w pełni kompatybilne z innymi zestawami klocków konstrukcyjnych oferowanych przez firmę Zabawkartswo.

czb1.jpg (../download/obrazki_do_tekstow) cpd.jpg (../download/obrazki_do_tekstow) csp.jpg (../download/obrazki_do_tekstow)
 czz.jpg (../download/obrazki_do_tekstow)  czk.jpg (../download/obrazki_do_tekstow)  czp.jpg (../download/obrazki_do_tekstow)


 

Dodatkowo chcieliśmy przedstawić absolutną nowość- Żyrafy. Dwie nowe zabawki przeznaczone do aktywnego spędzania czasu na zabawie. Produkty umożliwiają dzieciom zabawę w grę serso. Kółka zamiast nóg sprawiają, że zabawka może posłużyć również jako pojazd do wspólnej podróży podczas spacerów. 

 zyk1.jpg (../download/obrazki_do_tekstow)  zys.jpg (../download/obrazki_do_tekstow)


 

powrót
Polityka prywatności | Projekt: Grupa Leonardo