Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Puzzle drewniane mini

Puzzle drewniane mini
Symbol: PDM 2681
Producent: Bączek
EAN: 5905914002681
Waga: 0.06 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 17 x 15 x 0,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 120 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Mini puzzle dla dzieci z drewna 12 elementów

Małe puzzle w wielu barwnych wariantach to produkt, który łączy zabawę z nauką. Puzzle składają się z 12 kolorowych elementów oraz drewnianej tacy. Dla ułatwienia, w górnej części tacy został przedstawiony obrazek, który należy ułożyć. Puzzle nawiązują do różnych dziecięcych zainteresowań. W kolekcji znalazły się między innymi puzzle ze zwierzętami, z dinozaurami oraz z pojazdami. Żywe kolory zachęcają do zabawy.

Drewniane mini puzzle z różnymi motywami

Mini puzzle dla dzieci z drewna 12 elementów gwarantują udaną zabawę każdemu maluchowi! Zabawka jest solidne wykonana, trwała i zarazem bezpieczna, dlatego mogą z niej korzystać dzieci już po ukończeniu 3 roku życia. Dziecko może układać puzzle samodzielnie, ale może również zaprosić do zabawy swoich rodziców.

Ostrzeżenie!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych oraz ostrych elementów, produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Zaleca się zachować etykietę ponieważ zawiera ważne informacje oraz do ewentualnej reklamacji.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy