Pokaż/Ukryj filtrowanie

Tablice

Tablica manipulacyjna Tupi

Tablica manipulacyjna Tupi
Symbol: TMT 3077
Producent: Bączek
EAN: 5905914003077
Waga: 0.82 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 37,5 x 29,5 x 1 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Tablica manipulacyjna Tupi

Rozwój dziecka składa się z bardzo wielu elementów, które nieraz mogą przysporzyć dziecku sporo trudności. Niezwykle pomocne okazują się być zabawki, które w prosty sposób przekazują dziecku cenną wiedzę i pomagają w nauce niełatwych czynności, takich jak np. wiązanie butów. W tej ofercie przedstawiamy kolorową tablicę manipulacyjną Tupi, skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym. Ta oryginalna, kolorowa tablica przedstawia dziecku aż 5 różnych rodzajów zapięć, z którymi można się spotkać w wielu przedmiotach codziennego użytku – klamerkę, sznurówkę, zamek błyskawiczny, napkę oraz guzik.

Edukacyjna tablica z Bączkiem

Tablica manipulacyjna Tupi to idealny dowód na to, że nauka może być prosta i przyjemna! Dzięki tej oryginalnej zabawce, Twoje dziecko z łatwością nauczy się wiązać buty i odkryje najpopularniejsze rodzaje zapięć. Kolorowy wizerunek Bączka zachęci malucha do zabawy oraz rozwijania swoich zdolności manualnych.

Wyprodukowano w Polsce
Wyprodukowano z surowców atestowanych

Uwaga!
Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Zaleca się zachować etykietę ponieważ zawiera ważne informacje oraz do ewentualnej reklamacji.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy