Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Tablice

Tablica szkolna duża kolor

Tablica szkolna duża kolor
Symbol: TKD 4334
Producent: ToysEco
EAN: 5907501894334
Waga: 2.20 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 5,5 x 65 x 98 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Duża tablica szkolna z kolorową ramą

Duża tablica = dużo frajdy i miejsca na kreatywne rysunki! Podstawowy model tablicy do pisania kredą, który jest znany na pewno każdemu dziecku. Dzieci uwielbiają rysować ale bardzo lubią też ścierać i tworzyć od nowa coraz to bardziej kreatywne rysunki. Być może Twoja pociecha odkryje w sobie duszę artysty? Tablica może służyć dziecku do rysowania, nauki pisania a nawet do tworzenia prostych działań matematycznych. Tablica jest gotowa do użytku zaraz po rozpakowaniu.

Tablica szkolna duża kolor posiada:

  • płytę czarną do pisania kredą,
  • gąbkę
  • 1 białą kredę

Tablica z akcesoriami – uniwersalna zabawka dla każdego dziecka

Duża tablica z niezbędnymi akcesoriami do pisania i rysowania dostarczy dziecku mnóstwo radości i będzie przydatna na każdym etapie rozwoju! Najmłodsze dziecko może wykonywać na niej swoje pierwsze rysunki, rozwijając jednocześnie sprawność rąk i motorykę. Starsze dzieci mogą korzystać z tablicy np. podczas trudnej nauki pisania. Ten wyjątkowy produkt będzie towarzyszył Twojemu dziecku nawet przez wiele lat, wspierając jego prawidłowy rozwój!

Praktyczna tablica do zabawy i do nauki

Duża tablica szkolna z kolorową ramą charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją, która zapewnia wyjątkową trwałość. Tablica z pewnością nie raz okaże się przydatna, zapewniając dziecku zajęcie w trakcie chłodnych lub deszczowych dni. Piękna, oryginalna kolorystyka rozbudza dziecięcą ciekawość i zachęca do korzystania z tablicy. W sklepie Tupiko oferujemy również wiele innych modeli tablic dla dzieci w różnych rozmiarach i o różnych funkcjach.

Produkt wykonany z naturalnego drewna
Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na bezpieczeństwo w trakcie użytkowania - istnieje możliwość ugryzienia kredy przez dziecko - zabawka jest nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Użytkować wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniać opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy