Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Układanka drewniania - ALFABET litery DUŻE

New
Układanka drewniania - ALFABET litery DUŻE
Symbol: UDALD 5150
Producent: Bączek
EAN: 5905914005170
Waga: 0.48 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 22,5 x 2 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 18 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Prosta nauka alfabetu

Drewniana układanka z kolorowymi elementami oraz plansza ze specjalnymi miejscami do dopasowywania poszczególnych elementów. Dla ułatwienia zabawy, w miejscach odkładania dużych liter są ich kontury a rozmieszczone kolejno pozwolą dziecku na zapamiętanie kolejności alfabetu. Drewniana układanka wspomaga trening cierpliwości, koncentrację oraz spostrzegawczość. Ponad to, dziecko poprzez wykonywanie precyzyjnych ruchów rączek wspomaga rozwój motoryki. Kolorowa tablica z wyjmowanymi literkami to sposób na wspaniałą zabawę połączoną z nauką. Dzięki temu, iż literki są duże dziecko, bez problemu będzie je układało i wyjmowało z planszy. 

Ćwiczymy pamięć

Ta świetnie przemyślana układanka to dla dziecka doskonała propozycja na fantastyczną zabawę w pojedynkę lub też z rówiesnikami czy rodzicami. Duże elementy ułatwiają układanie nawet najmłodszym dzieciom, a przy okazji ćwiczą zręczność rąk oraz precyzję ruchów. Drewniane literki wymagają również od dziecka umiejętności skupienia się i koncentracji. Każdy element zachwyca paletą żywych kolorów, uatrakcyjniając zabawę. Jest to doskonała propozycja dla przedszkolaków, którzy poznają litery. Układanka pozwoli dziecku na zapoznawanie się z drukowanymi literami, gdyż ćwiczenie poprzez zabawę najlepiej utrwala się w pamięci dziecka. 

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy