Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

Zestaw do piasku z lodami

Zestaw do piasku z lodami
Symbol: ZPL 3671
Producent: Bączek
EAN: 5905914003671
Waga: 0.25 KG
Kategoria wiekowa: 1+
Wymiary produktu: 20,5 x 32 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 20 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Zestaw do piasku pełny możliwości!

Zestaw do piasku to nieodłączny element każdej wyprawy na plażę czy też do piaskownicy. Prezentujemy zestaw, który pozwoli dziecku stworzyć własną lodziarnię lub cukiernię.  
Zestaw składa się z:
wiaderka
sitka
grabek
łopatki
2 foremek w kształcie lodów
Prezentowany zestaw pozwala nie tylko na budowanie babek z piasku czy zamku ale również ciasteczek oraz lodów. Dziecko uczy się odgrywania ról co korzystnie wpływa na kreatywność i wyobraźnię. Z takim zestawem dziecko chętniej spędza czas na świeżym powietrzu! Produkt zapewnia wiele godzin kreatywnej zabawy!

Zestaw do zabawy w piasku z kolorowymi akcesoriami

Kolorowe wiaderko z sitkiem, grabki, łopatka i foremki lody– ten zestaw zawiera wszystko co jest niezbędne, aby zapewnić maluchowi świetną zabawę w piaskownicy! Wszystkie elementy wyróżniają się atrakcyjną, żywą kolorystyką która sprawia, że dziecko z chęcią po nie sięga. Znajdujące się w tym zestawie rozmaite akcesoria pozwalają maluchowi uruchomić wyobraźnię i tworzyć fantazyjne piaskowe formy. W ten sposób wspierają jego rozwój manualny oraz kreatywność. Zestaw wyróżnia się trwałością, jest odporny na warunki atmosferyczne i takie czynniki jak deszcz, słońce lub wysokie temperatury.

Idealny zestaw do zabawy dla kreatywnych maluchów

Jeśli Twoje dziecko lubi bawić się w piasku, kolorowy zestaw akcesoriów z naszej oferty z pewnością zyska sobie jego sympatię i przyniesie maluchowi całe mnóstwo radości! Zestaw akcesoriów do piasku może stać się nieodłącznym towarzyszem każdej letniej wycieczki. Dziecko z pewnością znajdzie dla niego wiele zastosowań w trakcie pobytu na działce, nad jeziorem lub nad morzem. Zestaw okaże się też niezwykle przydatny podczas zabaw w ogrodowej piaskownicy lub na osiedlowym placu zabaw.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 1 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy