Pokaż/Ukryj filtrowanie

Kosiarki i taczki

Kosiarka Mej solo

Kosiarka Mej solo
Symbol: KMEJ 9489
Producent: Mej-Pol
EAN: 5906660409489
Waga: 0.82 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 37 x 27,5 x 54,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Dzieci uwielbiają spędzać czas na dworze

Idealną propozycją zabawy na świeżym powietrzu jest praca w ogrodzie do której mamy niezbędne narzędzia. Kosiarka posiada kluczyk oraz kolorowy wirnik, który imituje rozruch prawdziwego silnika.Kosiarka posiada cztery duże koła, które bez problemu poruszają się po każdej nawierzchni oraz składaną rączkę, która ułatwia przechowywanie. Nie zabrakło również zbiornika na paliwo. Zabawka z pewnością przyniesie dzieciom mnóstwo radości, ucząc przy tym samodzielności i pracowitości.

Kosiarka dla dzieci

Ciepłe dni w porze wiosennej i letniej zachęcają do spędzania czasu w przydomowym ogrodzie. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić dziecku ten czas, warto kupić mu specjalne ogrodowe zabawki. Przykładem takiego produktu jest kosiarka dla dzieci New Adriatic. Dzieci zawsze chcą naśladować dorosłych dlatego pozwól Twojemu maluchowi poczuć się prawdziwym ogrodnikiem. Kosiarka Adriatic wykonana jest z trwałego plastiku, dzięki czemu dostarczy wiele fantastycznej zabawy oraz wrażeń z prac w ogrodzie. Dzięki czterem dużym ruchomym kołom kosiarka bez trudu porusza się po różnych nawierzchniach. Dodatkowo zabawka jest bardzo lekka, więc nawet małe dzieci nie mają trudności z jej prowadzeniem.

Kosiarka dla małego ogrodnika

Naśladowanie swoich rodziców to dla każdego dziecka wyjątkowo cenne doświadczenie! Dzięki tej funkcjonalnej kosiarce, Twoje dziecko może ćwiczyć swoją równowagę i stabilność, a dodatkowo nabiera pewności siebie. Nie od dzisiaj wiadomo, że nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na zdobywanie nowych umiejętności! Kosiarka dla dzieci to jedna z ulubionych ogrodowych zabawek maluchów. Przekonaj się, czy zjedna sobie również sympatię Twojej pociechy! Sprawdź również pozostałe zabawki do ogrodu, które dostępne są w tej kategorii w naszym sklepie.

Ostrzeżenia!
Zabawka nie służy do utrzymania ciała dziecka. Opakowanie nie jest zabawką i nie służy do zabawy. Usunąć opakowanie i załączniki przed podaniem tej zabawki dziecku. Zabawkę używać zgodnie z jej przeznaczeniem.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy