Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zjeżdżalnie, domki ogrodowe

Mój pierwszy domek

New
Mój pierwszy domek
Symbol: MPD 4828
Producent: Peppino
EAN: 5998588114828
Waga: 15.00 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 100 x 19 x 74 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Czy Twoim dzieciom brakuje miejsca do ukrycia się i zabawy?

Podaruj im domek z kwiatkiem, z którego będzie można korzystać przez cały rok. Jest łatwy w montażu i nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Już na pierwszy rzut oka zachwyca kolorowym designem. Domek posiada otwierane drzwi i okiennice.  Idealna zabawka, która zapewni dzieciom mnóstwo frajdy. Domek wykonany jest z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego w UE.

Baza dla dzieci

W upalne dni dobrze jest znaleźć choć odrobinę cienia podczas zabaw w ogrodzie. Bazy czy wszelkiego rodzaju kryjówki to raj dla naszych milusińskich. Dzieci mogą tam ukryć swoje najcenniejsze skarby. Składany Domek Ogrodowy to świetna zabawka, okna po obu stronach oraz drzwi sprawiają wrażenie prawdziwego domu. W słoneczne dni dzieci będą mogły schować się w nim przed słońcem lub też można postawić go obok altanki, który będzie urozmaiceniem dla dzieci podczas wizyty znajomych. Oryginalny charakter nadają modne, żywe kolory i ściany. Domek jest bezpieczny gdyż nie posiada ostrych końcówek i krawędzi.

Wymiary domku:
90 cm x 98 cm x 106 cm

Inne wymiary:
Drzwi: wysokość - ok. 47 cm, szerokość - ok. 40 cm
okno: -wysokość - ok. 45 cm, szerokość -ok. 45cm
Maksymalne obciążenie: 25 kg

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Domek nadaje się do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Jego wymiary pozwalają na wygodną i bezpieczną zabawę dzieciom już od 2. roku życia. Domek posiada certyfikat CE, potwierdzający wysoką jakość użytego materiału oraz zgodność z najnowszym podejściem Unii Europejskiej do produktów.

Ostrzeżenia!
Tylko do użytku domowego. Zabawka nie nadaje się do użytku na publicznych placach zabaw ani w przedszkolach. Nie należy zmieniać oryginalnego produktu, ponieważ może to spowodować obrażenia. Jeśli wykonasz montaż i konserwację niezgodną z instrukcjami, możesz spowodować obrażenia u użytkownika.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy