Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki dla Malucha

Układanka wieża mała kulki

Układanka wieża mała kulki
Symbol: UWM 5135
Producent: Mej-Pol
EAN: 5907760025135
Waga: 0.13 KG
Kategoria wiekowa: 1+
Wymiary produktu: 10,5 x 23 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 25 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Mała wieża z kulkami dla dzieci

Ta wyjątkowa układanka zachwyci każdego malucha i zapewni mu niezwykle kreatywną zabawę! Mała wieża z kulkami dla dzieci składa się z siedmiu segmentów w różnych kolorach. Barwne kulki wzbogacają zabawę i pomagają dziecku w odkrywaniu różnorodnych kształtów i kolorów. Zabawka korzystnie wpływa na rozwój manualny oraz kształtuje cierpliwość. Idealna do wspólnej zabawy z rodzicami lub z innymi dziećmi. Układanka-wieża jest odpowiednia dla dzieci po 12 miesiącu życia.

Oryginalna układanka-wieża i inne zabawki wspierające rozwój

Zabawki edukacyjne stanowią niezwykle istotny element rozwoju każdego dziecka! W sklepie Tupiko znajdziesz mnóstwo zabawek wyróżniających się wyjątkowymi walorami edukacyjnymi. Nasz asortyment składa się z produktów, które łączą w sobie wysoką jakość z niską ceną. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas wiele ciekawych produktów dopasowanych do potrzeb Twojej pociechy. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z kompleksową ofertą sklepu Tupiko!

Ostrzeżenia!
Zabawka dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Opakowanie oraz wszystkie jego załączniki nie są zabawką i nie służą do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy