Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1177 Traktor różowy Adriatic z wywrotką w pudełku

1177 Traktor różowy Adriatic z wywrotką w pudełku
Symbol: TRAWP 7700
Producent: Adriatic
EAN: 8002936117700
Waga: 0.95 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 62,5 x 18,2 x 20,7 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Kto powiedział, że traktorami mogą bawić się tylko chłopcy?

Mamy mega propozycję dla dziewczynek! Jaką? Różową - tak różowy traktor! Traktor z pewnością przypadnie dziewczynkom do gustu nie tylko ze względu na kolor ale również na swoją funkcjonalność, bowiem posiada skrętną przednią oś, którą można sterować za pomocą umiejscowionej z tyłu kierownicy. Dodatkowo traktor posiada otwierane drzwi oraz gumowe koła z bieżnikiem, które poradzą sobie świetnie na każdej powierzchni, dlatego zabawka sprawdzi się zarówno w domu jak i ogrodzie. Do traktora została dołączona pojemna wywrotka z otwieraną tylną burtą. Zabawka została zapakowana w pudełko, dzięki czemu sprawdzi się jako prezent.

Różowy traktor z wywrotką dla dziecka marki Adriatic to idealne uzupełnienie kolekcji małych pojazdów

Różowy traktor? Czemu nie. Szczególnie dzieci fantazja w tym zakresie nie ogranicza. Nawet, jeżeli przywykliśmy do tego, że realistyczne traktory są w bardziej stonowanych kolorach, to nawet jaskraworóżowy traktor do zabawy ma swoją rację bytu. Skoro wyobraźnia pracuje, to takim traktorkiem wozić można z powodzeniem wszystko na co przyjdzie nam ochota. Mogą to być na przykład żołędzie, kolorowe klocki albo patyczki do liczenia. W świecie zabawy i dziecięcej fantazji wszelki ładunek jest dozwolony, pod warunkiem, że mieści się na pokładzie tego niewielkiego pojazdu.

Traktor firmy Adriatic do zabawy dla dzieci w kolorze różowym

Ten oto fantazyjny różowy traktor może służyć do różnych zabaw, nie tylko w miniaturowe gospodarstwo rolne. Dzieci nie widzą na ogół przeszkód co do tego, żeby wozić nim misie, różne figurki a nawet miniaturowe jednorożce. Ale czyż nie o to właśnie chodzi w beztroskiej zabawie?

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy