Pokaż/Ukryj filtrowanie

O firmie

Kilka słów o nas...

Przedsiębiorstwo Zabawkarstwo działa prężnie na polskim rynku już od trzech dekad.
Firma powstała w 1992 roku, siedziba znajduje się w Węgrowie na terenie województwa mazowieckiego, a założycielem jest Wojciech Bączek. Początkowo nasz dział produkcyjny skupiał się na plastikowych klockach konstrukcyjnych. Z biegiem czasu i rosnącymi wymaganiami klientów, w tym dzieci, poszerzyliśmy naszą ofertę i dział produkcyjny. Obecnie w naszym katalogu ofertowym znajduje się ok. 2000 różnych zabawek. Naszym priorytetem jest to, aby wszystkie zabawki były bezpieczne oraz posiadały atrakcyjną cenę.

Nasza działalność powstała z myślą o dzieciach, dając im to, co najlepsze – czyli zabawę i uśmiech. Wszystkie nasze artykuły są produkowane wyłącznie z atestowanych surowców. Zastosowaliśmy zautomatyzowaną produkcję, dzięki czemu wszystkie zabawki są najwyższej jakości. Stale dbamy o ulepszanie i rozszerzanie naszej marki.

Zapewniamy, że oferowane przez nas zabawki pobudzą wyobraźnię dzieci, a także rozwiną ich kreatywność.
W naszym asortymencie można znaleźć produkty zarówno dla małych, jak i starszych dzieci m.in.: 

- plastikowe klocki konstrukcyjne, z których dziecko może stworzyć wszystko, co podpowie mu wyobraźnia,
- gry planszowe dla całej rodziny, które zapewnią wiele godzin fantastycznej zabawy,
- układanki obrazkowe rozwijające koncentrację i pamięć,
- huśtawki plastikowe i drewniane,
- hamaki,
- tablice drewniane,
- piramidy i układanki edukacyjne dla maluszków,
- klocki drewniane,
- kołyski i łóżeczka, wózki dla lalek,
- zestawy do piasku idealne zarówno do piaskownicy jak i na plażę,
- samochody, wywrotki i koparki,
- taczki i kosiarki dla małych ogrodników ,
- hula-hoop,
- zabawki ogrodowe,
- puzzle,
- zabawki włoskiego producenta Clementoni

Szczególnie polecamy serię zabawek włoskiego producenta zabawek Adriatic (którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce), które przeznaczone są do zabawy na świeżym powietrzu, w tym nad wodą bądź w piasku. Nasza oferta obejmuje łopatki, wiaderka, piłki i taczki. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż zabawek do domu, jak również do ogrodu.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych klientów, firma Zabawkarstwo Wojciech Bączek cały czas rozwija swoją siatkę dystrybucyjną. W 2014 roku powstała firma "córka" Tupiko Sp. z o.o., która stała się naszym wyłącznym dystrybutorem na rynku Polskim i zagranicznym. Do szerokiego grona naszych odbiorców należą hurtownie z Polski, klienci detaliczni oraz klienci z całej Europy. W związku ze stałym rozwojem firmy cały czas poszukujemy partnerów handlowych.