Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1285 Traktor zielony Adriatic z przyczepą w pudełku

1285 Traktor zielony Adriatic z przyczepą w pudełku
Symbol: TAZPP 8508
Producent: Adriatic
EAN: 8002936128508
Waga: 1.58 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 61 x 18,5 x 20 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zielony traktor, który zachwyci każdego chłopca!

Traktor został wyposażony w aktywne przednie zawieszenie. Ponadto posiada z tyłu kierownicę, która umożliwia sterowanie przednią skrętną osią. Zabawę również uatrakcyjni podnoszona do góry maska. Traktor posiada szerokie koła z bieżnikiem wykonane z prawdziwej gumy, zatem poradzą sobie w każdym terenie. Dodatkowo w zestawie jest pojemna przyczepa, którą bez trudu można przewieźć wszystko co potrzeba. Zarówno traktor jak i przyczepa zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych z recyklingu, dlatego też zabawka posłuży na długi czas. Zabawka została zapakowana w pudełko, które również pochodzi z recyklingu.

Recykling - razem dbamy o środowisko!

Zabawki z recyklingu to świetna alternatywa, pomagająca nauczyć dziecko szacunku dla środowiska. Zabawki z recyklingu dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości przetworzonych tworzyw sztucznych pozbawionych szkodliwych chemikaliów. Wdzisiejszych czasach rodzice wybierając zabawki dla dzieci uważnie dobierają produkty tak, by nie zaszkodziły ich zdrowiu. Duża część coraz więcej zwraca uwagę również na to, czy są one dość ekologiczne. Obecnie duże grono rodziców posiada coraz większą wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska, a wszystko co robią ma na celu stworzenie bezpiecznego miejsca do zabawy dla swoich dzieci. Dlatego też zabawki, które otrzymały drugie życie są chętniej wybierane przez rodziców, stanowiące jednocześnie modny trend wśród artykułów dziecięcych.

Wielofunkcyjny traktor – świetna zabawka dla każdego chłopca

Zielony traktor z przyczepą do zabawy dla dzieci zwraca na siebie uwagę starannym, drobiazgowym wykonaniem. Pięknie odwzorowane detale czynią zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną i ciekawą! Dołączona do zabawki przyczepa może służyć do przewożenia wielu drobnych elementów. Każdy chłopiec znajdzie całe mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę!

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy