Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1293 Traktor zielony Adriatic

1293 Traktor zielony Adriatic
Symbol: TAZ 9307
Producent: Adriatic
EAN: 8002936129307
Waga: 0.69 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 18,5 x 20 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Plastikowe traktorki to bardzo atrakcyjne zabawki dla najmłodszych.

Małe dzieci bardzo lubią przy pomocy różnych rekwizytów budować małe zagrody i własne „minifarmy”. Naprzeciw tym upodobaniom wychodzi firma Adriatic oferując ten oto pięknie wykonany zielony traktor do zabawy z tworzywa z recyklingu. Zielony traktorek firmy Adriatic do zabawy dla dzieci ucieszy każdego brzdąca, który z klocków tworzy także małe rolne gospodarstwa na dywanie. W kabinie widać wyraźnie każdy element jaki mieści się zwykle wewnątrz traktora. Jest wygodne siedzenie dla małego traktorzysty oraz kierownica. Do tego drobne schodki prowadzące do kabiny traktora a nawet bieżniki na oponach są bardzo wyraźne, gdyż zostały wykonane z prawdziwej gumy. Z tyłu pod kabiną znajduje się dodatkowa kierownica za pomocą której sterowana jest przednia oś. Dodatkową atrakcją są otwierane drzwi oraz podnoszona do góry maska.

Recykling - razem dbamy o środowisko!

Zabawki z recyklingu to świetna alternatywa, pomagająca nauczyć dziecko szacunku dla środowiska. Zabawki z recyklingu dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości przetworzonych tworzyw sztucznych pozbawionych szkodliwych chemikaliów. Wdzisiejszych czasach rodzice wybierając zabawki dla dzieci uważnie dobierają produkty tak, by nie zaszkodziły ich zdrowiu. Duża część coraz więcej zwraca uwagę również na to, czy są one dość ekologiczne. Obecnie duże grono rodziców posiada coraz większą wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska, a wszystko co robią ma na celu stworzenie bezpiecznego miejsca do zabawy dla swoich dzieci. Dlatego też zabawki, które otrzymały drugie życie są chętniej wybierane przez rodziców, stanowiące jednocześnie modny trend wśród artykułów dziecięcych.

Traktor to zabawka na każdą pogodę

Do zabawy na podwórku albo pod dachem. Traktor  dla dzieci jest zabawką bardzo uniwersalną. Każdego dnia można odkrywać jego nowe zastosowanie. Można też dokupić przykład popularne plastikowe zwierzątka w zagrodzie i w rogu pokoju budować stopniowo własną małą farmę. Wiele dzieci zachwyci taki pomysł. Wszystko to zależy od kreatywnej wyobraźni małych farmerów.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy