Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1323 Traktor czerwony Adriatic z przyczepą w pudełku

New
1323 Traktor czerwony Adriatic z przyczepą w pudełku
Symbol: TCAPP 2307
Producent: Adriatic
EAN: 8002936132307
Waga: 1.60 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 61 x 18,5 x 20 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Taki zestaw poradzi sobie z każdym zadaniem

Odkryj świat rolnictwa na wsi i zabawy z czerwonym traktorem Adriattic z przyczepą! To prawdziwy raj dla małych miłośników traktorów i maszyn rolniczych! Taka zabawka zapewni wiele godzin niezapomnianej zabawy dla dzieci w każdym wieku.  Doskonale wiemy, jak ważne jest wprowadzenie dzieci w świat rolnictwa i fascynujący maszyn jakimi są traktory. Traktor, który oferujemy jest precyzyjnie wykonany, odzwierciedla prawdziwą maszynę rolniczą - właśnie taki zestaw można zobaczyć na polach! Traktor to nie tylko zwykła zabawka ale również zabawka edukacyjna, która przybliża dzieciom aspekty pracy na wsi. Prezentowany traktor posiada w zestawie przyczepę, którą można przewozić piasek lub inne zabawki. Przyczepa to tzw. wywrotka a na dodatek ma trzy otwierane burty - boczne oraz tylną dla szybszego rozładunku! 

Cechy szczególne:

• kierownica umieszczona z tyłu ułatwiająca manewrowanie przednią osioą
• opony wykonane z prawdziwej gumy z bieżnikiem
• podnoszona do góry maska silnika
• otwierane drzwi kabiny
• terenowy układ zawieszenia
• sprzęg tylny
• przyczepa otwierana z trzech stron

Traktor to zabawka na każdą pogodę

Gdy pogoda na dworze nie dopisuje traktor sprawdzi się również pod dachem. Traktor  dla dzieci jest zabawką bardzo uniwersalną. Każdego dnia można odkrywać jego nowe zastosowanie. Można też dokupić na przykład popularne plastikowe zwierzątka w zagrodzie i w rogu pokoju budować stopniowo własną małą farmę. Wiele dzieci zachwyci taki pomysł. Wszystko to zależy od kreatywnej wyobraźni małych farmerów.

Idealny na prezent

Każde dziecko marzy o takim zestawie! Jest to idealny zestaw na prezent dla małych miłośników maszyn rolniczych. Traktor wraz z przyczepą pozwoli dziecku uporać się z wszystkimi pracami młodego rolnika, a może zostaną również wykorzystane do innych celów? Wszystko zależy od kreatywności malucha! Traktor z przyczepą został zapakowany w kartonowe pudełko, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w roli prezentu.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy