Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1324 Traktor czerwony Adriatic z wywrotką w pudełku

New
1324 Traktor czerwony Adriatic z wywrotką w pudełku
Symbol: TCAWP 2406
Producent: Adriatic
EAN: 8002936132406
Waga: 1.50 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 61 x 18,5 x 20 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Porządny zestaw to podstawa uprawy roli

Traktory do zabawy dla dzieci to doskonała propozycja dla każdego malucha. Zabawa nimi daje wiele korzyści. Rozwija ich motorykę, zdolności poznawcze ale również rozwija wyobraźcnię. Zwiększa również ich kreatywność. Taka zabawa uczy manipulacji przedmiotami, pozwala poznać zależności przyczynowo-skutkowe. Stanowią także doskonałą rozywkę dla większej grupy dzieci. Z ich użyciem można zorganizować wiele kreatywnych zabaw np. budowanie farmy. Traktor wraz z wywrotką zostały wykonane bardzo realnie co z pewnością zachęci do zabawy niejedno dziecko. Posiada otwierane drzwi, maskę czy też skrętną przednią oś. Taki zestaw zapewni naszemu dziecku wiele godzin zabawy, gdzie jedynym ograniczeniem będzie jego wyobraźnia.

Cechy szczególne:

• kierownica umieszczona z tyłu ułatwiająca manewrowanie przednią osioą
• opony wykonane z prawdziwej gumy z bieżnikiem
• podnoszona do góry maska silnika
• otwierane drzwi kabiny
• terenowy układ zawieszenia
• sprzęg tylny
• wywrotka w zestawie z otwieraną tylną burtą

Traktor to zabawka na każdą pogodę

Gdy pogoda na dworze nie dopisuje zestaw sprawdzi się również pod dachem. Traktor  dla dzieci jest zabawką bardzo uniwersalną. Każdego dnia można odkrywać jego nowe zastosowanie. Można też dokupić na przykład plastikowe zwierzątka w zagrodzie i w rogu pokoju budować stopniowo własną małą farmę. Wiele dzieci zachwyci taki pomysł. Wszystko to zależy od kreatywnej wyobraźni małych farmerów.

Idealny na prezent

Każde dziecko marzy o takim zestawie! Jest to idealny zestaw na prezent dla małych miłośników maszyn rolniczych. Traktor wraz z wywrotką pozwoli dziecku uporać się ze wszystkimi pracami małego rolnika, a może zostaną również wykorzystane do innych celów? Wszystko zależy od kreatywności dziecka! Traktor z przyczepą został zapakowany w kartonowe pudełko, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w roli prezentu.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy