Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

710 Zestaw do piasku Księżniczki konewka

710 Zestaw do piasku Księżniczki konewka
Symbol: ZPKK 0000
Producent: Adriatic
EAN: 8002936710000
Waga: 0.27 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 20 x 28 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 16 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw do zabawy w piasku Księżniczki

Piękne, dziewczęce kolory, ulubione motywy i komplet niezbędnych do zabawy w piasku – ten zestaw to idealna zabawka dla każdej dziewczynki! Bogate wyposażenie pozwoli skutecznie przegonić nudę i zapewni dziecku kreatywne zajęcie na długi czas. Zestaw do zabawy w piasku Księżniczki doskonale sprawdzi się w wielu miejscach – w piaskownicy, nad jeziorem czy też nad morzem. Jest również niezastąpiony podczas wszelkich wakacyjnych wyjazdów. W prezentowanym zestawie znajduje się śliczne wiaderko z motywami z popularnych bajek Disneya, sitko, grabki, łopatka, foremka oraz konewka.

Udana zabawa z ulubionymi bajkowymi księżniczkami

Zestaw do zabawy w piasku Księżniczki została zaprojektowany w taki sposób, aby podobał się każdej dziewczynce. Wiaderko ozdabiają postacie znane z klasycznych bajek oraz nowszych produkcji z wytwórni Disneya. Zabawka wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz trwałością. To doskonały wybór dla dziewczynek w wieku przedszkolnym oraz starszych!

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy