Pokaż/Ukryj filtrowanie

Kosiarki i taczki

912 Taczka z wiaderkiem Jednorożec Adriatic

912 Taczka z wiaderkiem Jednorożec Adriatic
Symbol: TWJA 2008
Producent: Adriatic
EAN: 8002936912008
Waga: 0.66 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 50 x 27 x 30 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Taczka miska dla dzieci z wiaderkiem z motywem Jednorożca

Zastanawiasz się, jaka zabawka można uatrakcyjnić Twojemu dziecku zabawę w przydomowym ogrodzie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – oferujemy taczkę z wiaderkiem z motywem Jednorożca - dla dziewczynek to zapowiedź świetnej zabawy! Różowy zestaw z motywem Jednorożca to doskonała propozycja dla dziewczynek. Może służyć do przewożenia piasku, jak również wielu dziecięcych zabawek. Produkt ma piękną, ciepłą kolorystykę, dzięki czemu łatwo zyskuje sobie sympatię wśród dzieci. To wręcz niezastąpiona zabawka do ogródka lub na działkę! Do poznawania świata i zabawy na świeżym powietrzu, zarówno w ogrodzie, jak i na plaży. Zabawka wykonana w 100% z nadającego się do recyklingu, nietoksycznego, odpornego na słońce i wodę plastiku.

W zestawie znajdują się 4 elementy:
• taczka,
• wiaderko,
• łopatka
• grabki.

Atrakcyjna taczka dla dzieci do zabawy w ogrodzie

Zabawka zachęca dziecko do aktywności na świeżym powietrzu, co ma niezwykle korzystny wpływ na jego zdrowie. Dzięki wysokiej jakości tworzywom taczka doskonale znosi różnorodne warunki atmosferyczne, zapewniając maluchowi świetną zabawę oraz możliwość aktywnego uczestnictwa w pracach na ogrodzie. Napewno przypadnie do gustu każdej dziewczynce! Taczka to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego małego ogrodnika. Sprzęt ten pozwala na bezpieczny transport piasku lub innych składników do wypieku ciasta. Dzieci, są świetnymi obserwatorami dorosłych i chętnie naśladują ich zachowania, dlatego często wybierają do zabawy w ogrodzie właśnie taczki.

Uwaga!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 24 miesiąca życia.Czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką.Przeczytać i zachować etykietę. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy