Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

971 Zestaw do piasku rybki z lodami

971 Zestaw do piasku rybki z lodami
Symbol: ZPRL 1005
Producent: Adriatic
EAN: 8002936971005
Waga: 0.16 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 13 x 24 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 24 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw do piasku rybki z lodami

Nie od dziś wiadomo, że zabawa w piaskownicy nie może się odbyć bez odpowiedniego zestawu. Mamy na to rozwiązanie! Zestaw do piasku z foremkami w kształcie lodów oraz łopatką zapewni mnóstwo frajdy oraz twórczej zabawy. Oprócz budowania zamków czy kopania podziemnych tuneli dziecko może zaaranżować swoją własną lodziarnię do której może zaprosić swoich przyjaciół!

Zestaw składa się z:

  • - wiaderka – piękny kolorowy motyw rybek zdobiący wiaderko z pewnością przyciągnie uwagę dzieci
  • - pokrywki na wiaderko z 3 otworami na foremki oraz łyżkę
  • - 2 foremek w kształcie rożków lodowych
  • - łopatki

Zestaw do zabawy w lodziarnię

Niewielki, poręczny zestaw do piasku rybki z lodami zawiera w sobie wszystkie najbardziej potrzebne elementy, które stanowią gwarancję udanej zabawy! Foremki przysłużą się do tworzenia własnych lodowych deserów, wiaderko pozwoli budować efektowne zamki z piasku, z kolei łopatki przydadzą się podczas kopania piaskowych korytarzy i kryjówek. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby można było wygodnie umieścić wszystkie elementy w wiaderku i zabierać ze sobą np. na plażę. Ta niezwykle praktyczna i uniwersalna zabawka to wakacyjny niezbędnik każdego aktywnego i kreatywnego malucha. Dzięki zabawom w odgrywanie ról, dziecko rozwija swoją wyobraźnię oraz pobudza kreatywność. Ilość zabaw z takim zestawem jest nieograniczona!

Zabawka została wykonana z najwyższej jakości atestowanych tworzyw sztucznych, dzięki czemu całość odporna jest na warunki atmosferyczne. Produkt może służyć do zabawy w piaskownicy lub na plaży, a w razie niepogody dziecko z powodzeniem może bawić się nim również w domu.

Ostrzeżenia!
Produkt powyżej 24 miesiąca życia. Czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką. Przeczytać i zachować etykietę.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy