Pokaż/Ukryj filtrowanie

Samochody, pojazdy, pociągi

Autko Betoniarka

New
Autko Betoniarka
Symbol: AB 5668
Producent: Bączek
EAN: 5905914005668
Waga: 0.43 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 29 x 19 x 20,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Maszyny budowlane dla każdego

Betoniarka, która zapewni Twojemu dziecku mnóstwo zabawy. Mali chłopcy uwielbiają duże maszyny, które widzą na ulicach, polach, placach budowy. Betoniarka pomoże stworzyć nowy dom, plac zabaw, a nawet całe miasto. Ruchome elementy w betoniarce uatrakcyjnią zabawę. Betoniarka posiada obrotową gruszkę, która zamontowana jest na ruchomym podwoziu. Gruszka posiada z tyłu otwór przez który dzieci mogą wsypać piasek lub wlać wodę i imitować prawdziwą pracę mieszalnika na budowie. Mielszalnik posiada zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem w drodze na budowę.

Zadania specjalne nigdy nie były takie proste!

Pojazd posiada duże plastikowe koła, które poradzą sobie z każdą, nawet najbardziej zabłoconą nawierzchnią na placu budowy. Koła zostały połaczone metalową osią. Maszyna została odwzorowana z najdrobniejszymi szczegółami, tak aby przypominała prawdziwy pojazd budowlany. Betoniarka posiada ruchomy bęben. Zabawka wykonana w 100% z nadającego się do recyklingu, nietoksycznego, odpornego na słońce i wodę tworzywa sztucznego.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy