Pokaż/Ukryj filtrowanie

Samochody, pojazdy, pociągi

Autko Śmieciarka

New
Autko Śmieciarka
Symbol: AS 5675
Producent: Bączek
EAN: 5905914005675
Waga: 0.51 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 34 x 19 x 16,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Śmieciarka, która zjedna sobie nie jednego fana

Śmieciarka pozwoli przybliżyć dziecku zasady recyklingu oraz ospodarki odpadami. Śmieciarka posiada przechylną i otwieraną skrzynię na śmieci a w zestawie znajduje się jeden pojemnik na śmieci. Pojemnik należy ustawić na uchyt do podnoszenia, który znajduje się z tyłu pojazdu. Następnie należy przechylić pojemnik na śmieci za pomocą dźwigni i wspać śmieci do głównej komory. Teraz można już przetransportować odpady na wysypisko. Śmiciarka została wyposażona również w szerokie koła, które poradzą sobie w trudnych warunkach.

Śmieciarka to pojazd, który pomaga edukować

Kilkuletnie dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądają się pracy dużych pojazdów specjalnych, takich jak np. śmieciarka. Sprawiając swojemu dziecku zabawkę wykonaną na wzór prawdziwej śmieciarki, z pewnością wywołasz u niego wiele radości! Prezentowana w naszej ofercie śmieciarka do zabawy dla dzieci charakteryzuje się solidną i trwałą konstrukcją. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości plastiku. Idealnie sprawdzi się podczas zabaw w domu, jak również na ogrodzie lub na placu zabaw.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy