Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Domino drewniane - figury geometryczne

Domino drewniane - figury geometryczne
Symbol: DDF 2292
Producent: Bączek
EAN: 5905914002292
Waga: 0.34 KG
Kategoria wiekowa: 1+
Wymiary produktu: 10,8 x 13,8 x 3,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 16 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Drewniane domino dla dzieci

Czas na pierwsze domino Twojego maluszka! Zestaw zawiera 12 dużych drewnianych klocków wykonanych z ekologicznego drewna co zapewnia w pełni bezpieczną zabawę. Domino obrazkowe zachęci każde dziecko do wspólnej zabawy. Dziecko, układając domino, poznaje podstawowe figury geometryczne oraz uczy się logicznego myślenia.

Drewniane domino figury geometryczne – 12 elementów

Ta zmyślnie zaprojektowana zabawka łączy w sobie zabawę z nauką. Domino uczy dziecko cierpliwości i rozwija w nim umiejętność koncentracji. Drewniane domino dla dzieci firmy Bączek wyróżnia się starannym wykonaniem. Zapewni Twojemu dziecku kreatywną rozrywkę w dni niepogody oraz urozmaici czas spędzany w domu. Domino składa się z 12 elementów w różnych kształtach. Zabawka zachęca do logicznego myślenia, stanowi doskonały pomysł na prezent dla każdego maluszka!

Wysokiej jakości zabawki edukacyjne

Chcesz, aby Twoje dziecko mogło uczyć się poprzez zabawę? Sklep Tupiko dostarcza szeroką gamę zabawek o licznych walorach edukacyjnych. Nasza oferta składa się z artykułów wyprodukowanych przez renomowane marki z branży dziecięcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem!

Ostrzeżenia!
Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy