Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Drewniana układanka Żyrafa

Drewniana układanka Żyrafa
Symbol: DUZ 5262
Producent: Bączek
EAN: 5905914005262
Waga: 0.48 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 18,5 x 6,7 x 13,7 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 12 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Drewniana układanka Żyrafa do zabawy dla dzieci

Dzieci chętnie sięgają po zabawki, które wyróżniają się żywą kolorystyką oraz bogactwem rozmaitych form. Przykładem takiej zabawki jest drewniana układanka Żyrafa do zabawy dla dzieci. Produkt jest utrzymany w ciepłej kolorystyce. Składa się z wielu elementów o różnorodnych formach. Układanka okazuje się niezastąpiona podczas nauki różnych kolorów i kształtów. Dopasowując do siebie elementy układanki, dziecko rozwija umiejętności manualne oraz myślenie logiczne.

Drewniany sorter dla dzieci z czterema róznymi kształtami

Każdy rodzic docenia zabawki, które jednocześnie bawią i uczą! Jednym z takich produktów jest drewniana układanka dla dzieci z czterema kształtami. Zabawka zachwyca dużą ilością żywych kolorów oraz różnorodnością kształtów. Jest wykonana z solidnego i wytrzymałego drewna. Każdy ciekawski maluch bez wątpienia sięgnie po tą atrakcyjną zabawkę!

Nauka kolorów i kształtów

Drewniana układanka to nie tylko świetna rozrywka – produkt posiada również liczne walory edukacyjne! Uczy dziecko rozpoznawać poszczególne kształty oraz kolory, a dodatkowo korzystnie wpływa na rozwój manualny oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Kolorowa układanka dla dzieci z ciekawym motywem Żyrafy to najlepszy sposób na naukę poprzez zabawę! Możliwości zabawy jest wiele bowiem to dziecko decyduje czy Żyrafa będzie w jednym kolorze czy też każdy element w innym kolorze. Taka zabawka korzystnie wpływa również na rozwój kreatywności. Z zestawu dziecko może stworzyć cztery Żyrafy - jednolite bądź kolorowe. Żyrafy nakładają się na siebie na drewnianą podstawkę. Dodatkowo można wykorzystać zabawkę do sortowania elementów według kolorów lub kształtów. Zabawka została zapakowana w kolorowy kartonik, który po skończonej zabawie ułatwi przechowywanie oraz zapewni, że żaden element się nie zgubi.

Układanka składa się z:
• drewnianej podstawki z 8 pionowymi bolcami do nakładania poszczególnych elementów
• 16 róznych kształtów w 4 kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy