Pokaż/Ukryj filtrowanie

Gry i układanki obrazkowe

Gra planszowa - Magiczny kamień

Gra planszowa - Magiczny kamień
Symbol: GMK 1325
Producent: Bączek
EAN: 5905914001325
Waga: 0.39 KG
Kategoria wiekowa: 6+
Wymiary produktu: 23,2 x 35,2 x 4,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 14 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Gra planszowa Magiczny Kamień

Gra strategiczna Magiczny Kamień to gra i zabawa dla całej rodziny. Celem gry jest dotarcie do Mety, którą jest Magiczny Kamień. Nie jest to jednak takie proste. Przez kwadratowe pola na planszy można przejść jedynie dzięki odpowiednim kartonikom, które gracze mogą sobie nawzajem ustawiać lub zabierać blokując przejście i tym samym dotarcie do Magicznego Kamienia. Gracz musi się zastanowić czy kartonik może ułatwić mu przejście po trasie czy tez nie. Jeśli nie może wybrać kartonika, który jemu samemu ułatwi przejście, musi podjąć decyzję któremu graczowi dany kartonik utrudni i opóźni dotarcie do mety.

W grze istnieje nieskończona ilość rozwiązań, która w nieprawdopodobny sposób uatrakcyjnia strategię gry a graczom ani na moment nie pozwala nudzić się i tracić czujności. Magiczny Kamień to gra, w której przyda się umiejętność logicznego myślenia, analizowania sytuacji, tworzenia strategii oraz szybkiej reakcji na działania przeciwnika.

Atrakcyjna gra Magiczny Kamień dla całej rodziny

Niełatwo jest znaleźć pomysł na rozrywkę, która przypadnie do gustu wszystkim członkom rodziny! W naszym sklepie mamy na to rozwiązanie - wyjątkowa gra Magiczny Kamień zapewni świetną zabawę każdemu z uczestników, niezależnie od ich wieku. Dzięki tej wciągającej rozrywce, wspólne spędzanie czasu z rodziną okazuje się być fascynującym zajęciem! Produkt spodoba się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom, bez wątpienia przypadnie do gustu również rodzicom.

Poznaj wyjątkowe gry planszowe dla całej rodziny!

Chcesz zachęcić swoje dziecko do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą gier planszowych! Popularne planszówki charakteryzują się licznymi zaletami, w tym korzystnie wpływają na rozwój myślenia logicznego oraz przyczynowo-skutkowego. Co więcej, stanowią gwarancję udanej zabawy dla całej rodziny! W sklepie Tupiko oferujemy szeroką gamę sprawdzonych, atrakcyjnych gier planszowych, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zestaw zawiera:
twardą planszę
2 kostki
6 kartoników
instrukcja

Ostrzeżenia!
Ze względu na niebezpieczeństwo połknięcia małych elementów wyrób przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.
Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy