Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

Grabki, łopatka, foremki N09

Grabki, łopatka, foremki N09
Symbol: N09 9055
Producent: Bączek
EAN: 5905914009055
Waga: 0.09 KG
Kategoria wiekowa: 1+
Wymiary produktu: 26,5 x 9,5 x 4,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 30 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw zabawek dla dzieci do zabawy w piasku

Większość dzieci uwielbia spędzać czas na zabawie w piasku. Dzięki naszemu zestawowi akcesoriów, zabawa w piaskownicy będzie jeszcze bardziej udana! Przedstawiamy atrakcyjny zestaw zabawek dla dzieci z grabkami, łopatką oraz oryginalnymi foremkami. Produkt charakteryzuje się wysokiej jakości materiałami, które są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne oraz całkowicie bezpieczne dla dziecka. Zestaw składa się z pięciu elementów – grabek, łopatki oraz trzech foremek w kształcie foki, ośmiornicy oraz wieloryba.

Wiele godzin zabawy z zestawem do piasku dla dzieci

Dzięki dużej ilości elementów, z tym zestawem żadne dziecko nie będzie się nudzić! Grabki oraz łopatka przydadzą się podczas budowania wymyślnych konstrukcji, a foremki w kształcie morskich zwierząt pozwolą stworzyć własne piaskowe zoo. A to tylko niewielka część pomysłów na wykorzystanie zestawu zabawek do piasku! Produkt przeznaczony jest dla dzieci które ukończyły pierwszy rok życia.

Kolorystyka poszczególnych produktów oraz ich elementów może ulec zmianie.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 1 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy