Pokaż/Ukryj filtrowanie

Huśtawki

Huśtawka Junior z piszczałką

New
Huśtawka Junior z piszczałką
Symbol: HJP 7547
Producent: Peppino
EAN: 5997421717547
Waga: 0.81 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 42 x 35 x 32 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Klasyczna huśtawka

Ta starannie zaprojektowana huśtawka to propozycja, z której przede wszystkim mogą korzystać najmłodsi na świerzym powietrzu. Huśtanie rozwija zmyzł równowagi, koordynacji ruchowej oraz świadomości własnego ciała. Dziecko rozpoczyna huśtanie przy pomocy rodziców, a później poprzez ruchy własnego ciała. Huśtawka sprawi maluchowi mnóstwo radości! Dodatkowo ta wspaniała huśtawka wyposażona jest w wygodne oparcie dla najmłodszych oraz posiada dużą piszczałkę, która urozmaici zabawę podczas huśtania. Ergonomiczny kształt oraz głębokie oparcie zapewniają wygodę i stabilność, zaś pałąk bezpieczeństwa zadba o to, żeby naszej pociechy nie spotkała żadna, przykra niespodzianka. Wszystkie krawędzie są zaokrąglone, aby zminimalizować ryzyko kontuzji nawet podczas intensywnej zabawy. Syntetyczna, wodoodporna lina jest mocna, ale rónież gładka i miła w dotyku - nie ma obaw, że dziecko otrze sobie dłonie.

Nadeszła piękna pogoda...

Nadeszła piękna pogoda, więc wyjdźmy do ogrodu lub na plac zabaw i pobawmy się! Jeśli nie możesz teraz wyjść na plac zabaw, nie smuć się - zrób plac zabaw w domu! Możesz zawiesić w swoim domu jedną z najfajnieszych zabawek - czyli plastikową huśtawkę z piszczałką! Huśtaj się tak wysoko, jak tylko możesz a jeśli to nie wystarczy użyj piszczałki aby każdy mógł usłyszeć jak dobrze soę bawisz! Nadszedł czas, skorzystaj z okazji i zabierz do domu tę zabawkę plenerową, która może udźwignąć do 40 kg!

Ostrzeżenia!
Wyłącznie do użytku domowego i na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ze względu na możliwość upadku dziecka oraz możliwości okręcenia się sznurami huśtawki wokół dziecka zabawka jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Huśtawkę można użytkować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej, po spełnieniu wszystkich warunków i zaleceń dotyczących zamontowania i użytkowania zawartych w załączonej instrukcji. Zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Kolorystyka poszczególnych produktów oraz ich elementów może ulec zmianie.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy