Pokaż/Ukryj filtrowanie

Huśtawki i hamaki

Huśtawka plastikowa "Bączek" new

Huśtawka plastikowa "Bączek" new
Symbol: HP 8584
Producent: Bączek
EAN: 5905914008584
Waga: 0.97 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 32,5 x 36,3 x 12 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Plastikowa huśtawka dla dzieci

Szukasz atrakcyjnej, a jednocześnie bezpiecznej zabawki, która zachęci Twoją pociechę do przebywania na dworze? W naszej ofercie mamy coś, co z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku! Solidna, plastikowa huśtawka dla dzieci w pięknych, żywych kolorach gwarantuje świetną zabawę na świeżym powietrzu. Klasyczna huśtawka szczebelkowa została wykonana z wysokiej jakości tworzyw. Huśtawka sprawi wiele radości i zapewni mnóstwo fantastycznej zabawy każdemu dziecku. Oprócz siedziska posiada dwupoziomowe poprzeczne drążki, które zapewniają dziecku wygodę i bezpieczeństwo. Liny zakończone są metalowym ocynkowanym oczkiem do zamontowania. Produkt oferowany jest w różnych wariantach kolorystycznych. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, maksymalne obciążenie wynosi 20 kg.

Kolorowa huśtawka do ogrodu

Huśtanie się na huśtawce sprawia dziecku mnóstwo radości, a przy okazji jest dla niego ważnym ćwiczeniem, które doskonale wpływa na wyczucie równowagi. W bogatej ofercie sklepu Tupiko znajdziesz solidne, bezpieczne huśtawki do ogrodu w wielu wersjach kolorystycznych, a także wiele innych zabawek, które zapewnią Twojemu dziecku mnóstwo frajdy. Oferujemy duży wybór produktów gwarantujących wysoką jakość oraz trwałość. Przykładamy wagę do tego, aby dopasować nasz asortyment do wymagań współczesnych dzieci, jak również ich rodziców. Poznaj naszą urozmaiconą ofertę!

Produkt Polski
Maksymalne obciążenie: 20 kg

Ostrzeżenia!
Wyłącznie do użytku domowego i na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ze względu na możliwość upadku dziecka oraz możliwości okręcenia się sznurami huśtawki wokół dziecka zabawka jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Huśtawkę można użytkować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej, po spełnieniu wszystkich warunków i zaleceń dotyczących zamontowania i użytkowania zawartych w załączonej instrukcji. Zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy