Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Klocki drewniane kolor - pojemnik mały - 53 el.

Klocki drewniane kolor - pojemnik mały - 53 el.
Symbol: KDKPM 2865
Producent: Bączek
EAN: 5905914002865
Waga: 0.60 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 20 x 15 x 10,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw 53 sztuk kolorowych klocków zapakowanych w plastikowy pojemnik z rączką. Dzięki różnorodnym kształtom z klocków można zbudować niezliczona ilość konstrukcji. Do zestawu dołączona została instrukcja z wzorami.

53 drewniane klocki dla dzieci w małym pojemniku

Układanie kolorowych klocków to świetna zabawa, a przy okazji również nauka! W tej ofercie przedstawiamy zestaw 53 drewnianych klocków o różnych kolorach i kształtach. Zestaw jest zapakowany w plastikowy pojemnik z rączką, dzięki czemu może pełnić rolę prezentu dla dziecka. Barwne motywy oraz literki ozdabiające klocki dodatkowo uatrakcyjniają zabawę.

Drewniane klocki – kreatywna zabawa dla każdego malucha

53 drewniane klocki dla dzieci w małym pudełku umożliwiają kreatywnym maluchom popisanie się swoimi umiejętnościami konstruktorskimi. Elementy o różnych kształtach i kolorach można układać na bardzo wiele sposobów, wykorzystując je do budowy fantastycznych domków, zamków, wież lub pałaców. Drewniane klocki dostarczą Twojemu dziecku mnóstwo frajdy!

Ostrzeżenie!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych oraz ostrych elementów, produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Zaleca się zachować etykietę ponieważ zawiera ważne informacje oraz do ewentualnej reklamacji.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy