Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 28mm

Klocki KL-WK 200

Klocki KL-WK 200
Symbol: WK 0113
Producent: Bączek
EAN: 5905914000113
Waga: 1.17 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 18 x 45 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek lub karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Plastikowe klocki konstrukcyjne 28 mm 200 elementów

Zestaw złożony jest z 200 elementów o bogatej, żywej kolorystyce. Dzięki atrakcyjnym akcesoriom, takim jak autka, znaki drogowe oraz daszki, zestaw gwarantuje wielogodzinną zabawę. Klocki nie tylko bawią, ale również wspierają rozwój dziecka w wielu kategoriach. Pozwalają rozwijać zdolności manualne, małą motorykę, kreatywność oraz wyobraźnię. Klocki są wykonane z solidnego i trwałego plastiku, charakteryzują się długotrwałą użytecznością, a przy tym są bezpieczne dla dziecka.

Zadbaj o rozwój swojego dziecka, wybierając kreatywne zabawki!

Rozbudowany zestaw klocków o rozmaitych kształtach to uniwersalna i ponadczasowa zabawka, która dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo rozrywki i przegoni nudę na długi czas! Plastikowe klocki konstrukcyjne 28 mm 200 elementów stanowią świetny wybór dla małych budowniczych o bogatej wyobraźni. Sprawdź również inne zestawy klocków z oferty naszego sklepu!

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy