Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki dmuchane

Klocki konstrukcyjne Wikusie 54

Klocki konstrukcyjne Wikusie 54
Symbol: KKW54 9229
Producent: Mej-Pol
EAN: 5906660409229
Waga: 0.99 KG
Kategoria wiekowa: 1+
Wymiary produktu: 42 x 21 x 10,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Klocki konstrukcyjne Wikusie 54 elementy

Zestaw miękkich, kolorowych klocków konstrukcyjnych składający się z 54 elementów. Klocki wspomagają rozwój kreatywności a w przypadku takiego zestawu, pomysłów na przestrzenne budowle z pewnością nie zabraknie. Klocki spełnią wymagania każdego małego budowniczego. Produkt rozwija zdolności manualne oraz uczy tworzenia pierwszych konstrukcji tak więc jest odpowiedni oraz bezpieczny dla dzieci już od 1 roku życia.

Atrakcyjne klocki konstrukcyjne o ciekawych kształtach i kolorach

Zestaw dmuchanych klocków konstrukcyjnych Wikusie charakteryzuje się ciekawymi kształtami oraz miłą dla oka kolorystyką. Z pewnością okaże się niezastąpiony podczas deszczowych dni oraz długich zimowych wieczorów. Twoja pociecha może samodzielnie tworzyć konstrukcje, jakie tylko podpowie jej wyobraźnia, ale może również zaprosić do wspólnej zabawy swoich rodziców, rodzeństwo lub rówieśników. To sprawdzony pomysł na prezent dla dzieci, które uwielbiają twórcze zabawy!

Klocki konstrukcyjne Wikusie 54 elementy zostały wykonane z tworzywa o wysokiej trwałości. Dzięki temu, będą mogły służyć Twojemu dziecku nawet przez wiele lat, nie tracąc przy tym swojej funkcjonalności. Produkt łączy w sobie świetną zabawę z licznymi walorami edukacyjnymi.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy