Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Duży 140

Klocki Maxi-Zestaw Duży 140
Symbol: ZD 0533
Producent: Bączek
EAN: 5905914000533
Waga: 3.61 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 53 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 2 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Duży zestaw 140 elementów klocków Maxi

Klocki Maxi można w szczególności polecić małym dzieciom, które dopiero uczą się budować swoje pierwsze konstrukcje. Mają szerokość aż 56 mm, dzięki czemu z ich pomocą dziecko może błyskawicznie zbudować ogromny dom, zamek inną dowolną budowlę. W opakowaniu znajduje się 140 elementów o różnych formach. Oprócz zwykłych klocków, zestaw zawiera również takie elementy jak okna, samochodziki oraz zjeżdżalnie. Produkt występuje również w wariancie dla dziewczynek.

Nauka zręczności i kreatywności z klockami Maxi

Duży zestaw, na który składa się aż 140 różnokolorowych klocków oraz atrakcyjnych elementów, otwiera przed każdym dzieckiem pełen wachlarz możliwości. Maluch może urzeczywistniać fantazyjne twory swojej wyobraźni, świetnie się bawić, a przy okazji rozwijać cenne umiejętności, takie ja kreatywne tworzenie, koordynacja ruchowa, cierpliwość i koncentracja. Układanie klocków to niezastąpiony sposób na spędzenie czasu z dzieckiem – z tych samych klocków może powstać nieskończona ilość rozmaitych budowli! Zestaw występuje w różnej konfiguracji kolorów.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy