Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Mały 60

Klocki Maxi-Zestaw Mały 60
Symbol: ZM 0519
Producent: Bączek
EAN: 5905914000519
Waga: 1.36 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 23 x 35 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Mały zestaw (60 elementów) klocków 56 mm Maxi

Zestaw zawiera 60 elementów o żywych kolorach i różnych kształtach. W zestawie dziecko znajdzie również takie elementy jak drzewka, płotki, okna oraz samochodziki, co zdecydowanie zwiększa możliwości konstrukcyjne tego produktu. Zabawa klockami wpływa na rozwój dziecka w niezwykle szerokim zakresie – kształtuje wyobraźnię przestrzenną, rozwija w dziecku kreatywność, ma też bardzo korzystny wpływ na sprawność manualną. Warto zatem zachęcać dziecko do układania klocków już od najmłodszych lat życia!

Duże klocki Maxi dla małych dzieci

Mały zestaw (60 elementów) klocków 56 mm Maxi jest dedykowany dzieciom w wieku 3-5 lat. Zaletą tego produktu są duże, kolorowe elementy, które zostały stworzone z myślną o najmłodszych amatorach tworzenia klockowych konstrukcji. Wszystkie elementy zostały wykonane z solidnego tworzywa, dzięki czemu gwarantują znakomitą trwałość. W sklepie Tupiko.pl oferujemy zestawy klocków o szerokości 56 mm w wielu wariantach. Wybierz wśród nich najlepsze klocki dla swojego dziecka!Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy