Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Wielki 200 dla dziewczynki

Klocki Maxi-Zestaw Wielki 200 dla dziewczynki
Symbol: ZWD 1813
Producent: Bączek
EAN: 5905914001813
Waga: 5.60 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 40 x 45 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Wielki zestaw (200 elementów) klocków 56 mm Maxi dla dziewczynki

Dzięki tak ogromnemu zestawowi klocków, Twoje dziecko może urzeczywistniać nawet najbardziej fantazyjne dzieła swojej wyobraźni! W zestawie nie brakuje takich elementów jak podwozia z kołami oraz elementy do budowy zjeżdżalni. Uwagę zwraca również ciepła, dziewczęca kolorystyka klocków. Wielki zestaw (200 elementów) klocków 56 mm to niezastąpiony pomysł na prezent- bez wątpienia przypadnie do gustu każdej małej dziewczynce!

Nieograniczone możliwości zabawy dzięki klockom Maxi dla dziewczynek

Dostępny w naszym sklepie zestaw klocków Maxi jest dedykowany dziewczynkom w wieku 3 lat oraz starszym. Wspaniała kolorystyka oraz duża ilość atrakcyjnych elementów to zapowiedź świetnej zabawy, a przy okazji świetny trening dla mózgu. Wspólne układanie klocków to znakomity sposób na spędzenie czasu ze swoim dzieckiem! Wielki zestaw klocków 56 mm Maxi jest wykonany z wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia i bezpiecznego dla dzieci tworzywa.Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy