Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 28mm

Klocki w kuferku dużym pastelowe - 1000 el

New
Klocki w kuferku dużym pastelowe - 1000 el
Symbol: KKUDP 5620
Producent: Bączek
EAN: 5905914005620
Waga: 7.00 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 58 x 37 x 50,2 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Mega zestaw

By wyjśc na przeciw budowlanym zapędom waszych pociech przygotowaliśmy zestaw klocków konstrukcyjncyh w którym znajduje się aż 1000 różnorodnych elementów! Dzieci uwielbiają zabawę klockami. Budowanie wież, miast czy pojazdów może przynieśc im frajdę na wiele godzin. Klocki konstrukcyjne to produkt wysokiej jakości a przede wszystkim bezpieczne. Z nimi dobra zabawa jest gwarantowana. Dużym atutem klocków jest fakt, że można je układać współnie z rodzicami lub innymi dziećmi. To znakomity sposób, by rozwijać w pociechach nie tylko wyobraźnię przestrzenną ale również umiejętność pracy zespołowej.

Zestaw dla każdego

Klocki to jeden z najbardziej kreatywnych prezentów jakie można podarować dziecku.  Zestaw ten został przygotowany w pastelowej kolorystyce w która utrzymana jest w odcieniach niebieskiego koloru, bieli oraz szrości. Zestaw jest idealny zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Można z nich ułożyć zarówno zamek z fosą dla lalek jak i garaż dla resoraków.  Układanie klocków jest bardzo ważne dla dziecka, gdyż właśnie dzięki nim maluch od najmłodszych lat rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność. Klocki dają więcej możliwości zabawy niż inne klasyczne zabawki. Budowanie z klocków sprawi, że dziecko nie znudzi się nimi po paru dniach. Co więcej - klocki rozwijają zdolności manualne, uczą cierpliwości oraz zwiększają wiarę w siebie i swoje możliwości. To również doskonały pomysł na zabawę z rodzeństwem czy rówieśnikami  - wspaniale pomagają w rozwijaniu relacji społecznych. 

Jeszcze ciekawsza zabawa

Zestaw został wyposażony w dodatki takie jak: okna, drzewka, daszki, płotki, pojazdy, znaki drogowe. Dzięki tak urozmaiconym elementom można zbudować piękny pałac czy nawet miasto. Dzięki tak zróżnicowanym elementom dzieci mogą zrealizować jeszcze więcej pomysłów na budowle i chwalić się swoimi wyjątkowymi projektami. Klocki z dodatkami przemienią dziecko w małego architekta, rozwinie jego wyobraźnię i zdolności konstruowania. Dodatkowe elementy fanstastycznie uatrakcyjniają zabawę i dadzą mnóstwo możliwości do kreatywnej zabawy.

Polski produkt

Dumnie produkujemy w Polsce, co gwarantuje nie tylko lokalne wsparcie, ale także najwyższą jakość wykonania naszych produktów. Klocki są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość zabawki, umożliwiającą jej długotrwałe użycie.

Praktyczne przechowywanie

Klocki zostały zapakowane w  plastikowy kuferek o pięknej dziewczęcej kolorystyce. Kuferek wypełniony jest po brzegi klockami klasycznymi ale również elementami dodatkowymi takimi jaki: znaki drogowe, daszki, drzwi, okna czy pojazdy. Sam kuferek to świetny pomysł na przechowywanie nie tylko klocków, ale również innych skarbów czy zabawek. Dzięki estetycznemu wykonaniu i pięknej kolorystyce, kuferek może stanowić element ozdobny dziecięcego pokoju. Utrzymanie porządku z takim kuferkiem staje się niezwykle proste - zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo pojemny. Kuferek posiada kółka, dzięki którym przemieszczanie się z zabawkami jest dziecinnie proste! Dodatkowo posiada pokrywę zamykaną na klipsy, aby wszystko zostało na swoim miejscu ;)

Ostrzeżenie!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych oraz ostrych elementów, produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Zaleca się zachować etykietę ponieważ zawiera ważne informacje oraz do ewentualnej reklamacji.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy