Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 28mm

Klocki w kuferku dyużym - 1000 el

New
Klocki w kuferku dyużym - 1000 el
Symbol: KKUD 5606
Producent: Bączek
EAN: 5905914005606
Waga: 6.85 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 58 x 37 x 50,2 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Ponadczasowa zabawa

Klocki należą do tego rodzaju zabawek, które nigdy nie wyjdą z mody. Każdy uwielbia j układać, od kilkulatków po młodzień i dorosłych. Atutem klocków konstrukcyjnych jest fakt, że dają szerokie możliwości zabawy. Ogranicza nas tutaj jedynie wyobraźnia oraz ilość dostępnych elementów. To ostatnie to jednak nie problem, gdyż prezentowany zestaw posiada aż 1000 różnorodnych elementów! Można zatem zacząć tworzyć pierwsze budowle!

Zestaw dla każdego

Klocki to jeden z najbardziej kreatywnych prezentów jakie można podarować dziecku.  Zestaw ten został przygotowany tak aby zarówno chłopcy i dziewczynki mogli się nim cieszyć. Klocki w tym zestawie występują w podstawowej kolorystyce tj. czerwony, zielony, żółty i niebieski. Można z nich ułożyć zarówno zamek dla lalek jak i dźwig czy też statek kosmiczny. Układanie klocków jest bardzo ważne dla dziecka, gdyż właśnie dzięki nim maluch od najmłodszych lat rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność. Klocki dają więcej możliwości zabawy niż inne klasyczne zabawki. Budowanie z klocków sprawi, że dziecko nie znudzi się nimi po paru dniach. Co więcej - klocki rozwijają zdolności manualne, uczą cierpliwości oraz zwiększają wiarę w siebie i swoje możliwości. To również doskonały pomysł na zabawę z rodzeństwem czy rówieśnikami  - wspaniale pomagają w rozwijaniu relacji społecznych. 

Polski produkt

Dumnie produkujemy w Polsce, co gwarantuje nie tylko lokalne wsparcie, ale także najwyższą jakość wykonania naszych produktów. Klocki są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość zabawki, umożliwiającą jej długotrwałe użycie.

Praktyczne przechowywanie

Klocki zostały zapakowane w  plastikowy kuferek o pięknej pastelowej kolorystyce. Kuferek wypełniony jest po brzegi klockami klasycznymi ale również elementami dodatkowymi takimi jaki: znaki drogowe, daszki, drzwi, okna czy pojazdy. Sam kuferek to świetny pomysł na przechowywanie nie tylko klocków, ale również innych skarbów czy zabawek. Dzięki estetycznemu wykonaniu i pięknej kolorystyce, kuferek może stanowić element ozdobny dziecięcego pokoju. Utrzymanie porządku z takim kuferkiem staje się niezwykle proste - zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo pojemny. Kuferek posiada kółka, dzięki którym przemieszczanie się z zabawkami jest dziecinnie proste! Dodatkowo posiada pokrywę zamykaną na klipsy, aby wszystko zostało na swoim miejscu ;)

Ostrzeżenie!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych oraz ostrych elementów, produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Zaleca się zachować etykietę ponieważ zawiera ważne informacje oraz do ewentualnej reklamacji.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy