Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 28mm

Klocki w kuferku małym pastelowe - 500 el

New
Klocki w kuferku małym pastelowe - 500 el
Symbol: KKUMP 5590
Producent: Bączek
EAN: 5905914005590
Waga: 4.00 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 58 x 37 x 40 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Skrzynia wypełniona po brzegi klockami

Ten zestaw klocków konstrukcyjnych 500 el. w kuferku będzie doskonałą zabawą dla Twojego dziecka. Zestaw zawiera 500 elementów, które pozwolą na tworzenie różnorodnych konstrukcji. Dzieci będą miały możliwość rozwijać swoje umiejętności manualne, kreatywność oraz logiczne myślenie.Klocki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i bezpieczne dla dzieci. Ich jasne i intensywne kolory przyciągną uwagę maluchów i sprawią, że zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza. Dodatkowo, zestaw jest praktyczny i łatwo go przechowywać dzięki kuferkowi, w którym znajdują się klocki. Możesz zabrać go ze sobą w podróż lub przechowywać w pokoju dziecka. Zaopatrz swoje dziecko w ten zestaw klocków konstrukcyjnych i obserwuj, jak rozwija wyobraźnię i umiejętności. To idealny prezent dla każdego małego konstruktora!

Zestaw dla każdego

Klocki to jeden z najbardziej kreatywnych prezentów jakie można podarować dziecku.  Zestaw ten został przygotowany w pastelowej kolorystyce w która utrzymana jest w odcieniach niebieskiego koloru, bieli oraz szrości. Zestaw jest idealny zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Można z nich ułożyć zarówno zamek z fosą dla lalek jak i garaż dla resoraków.  Układanie klocków jest bardzo ważne dla dziecka, gdyż właśnie dzięki nim maluch od najmłodszych lat rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność. Klocki dają więcej możliwości zabawy niż inne klasyczne zabawki. Budowanie z klocków sprawi, że dziecko nie znudzi się nimi po paru dniach. Co więcej - klocki rozwijają zdolności manualne, uczą cierpliwości oraz zwiększają wiarę w siebie i swoje możliwości. To również doskonały pomysł na zabawę z rodzeństwem czy rówieśnikami  - wspaniale pomagają w rozwijaniu relacji społecznych. 

Jeszcze ciekawsza zabawa

Zestaw został wyposażony w dodatki takie jak: okna, drzewka, daszki, płotki, pojazdy, znaki drogowe. Dzięki tak urozmaiconym elementom można zbudować piękny pałac czy nawet miasto. Dzięki tak zróżnicowanym elementom dzieci mogą zrealizować jeszcze więcej pomysłów na budowle i chwalić się swoimi wyjątkowymi projektami. Klocki z dodatkami przemienią dziecko w małego architekta, rozwinie jego wyobraźnię i zdolności konstruowania. Dodatkowe elementy fanstastycznie uatrakcyjniają zabawę i dadzą mnóstwo możliwości do kreatywnej zabawy.

Polski produkt

Dumnie produkujemy w Polsce, co gwarantuje nie tylko lokalne wsparcie, ale także najwyższą jakość wykonania naszych produktów. Klocki są wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość zabawki, umożliwiającą jej długotrwałe użycie.

Praktyczne przechowywanie

Klocki zostały zapakowane w  plastikowy kuferek o pięknej dziewczęcej kolorystyce. Kuferek wypełniony jest po brzegi klockami klasycznymi ale również elementami dodatkowymi takimi jaki: znaki drogowe, daszki, drzwi, okna czy pojazdy. Sam kuferek to świetny pomysł na przechowywanie nie tylko klocków, ale również innych skarbów czy zabawek. Dzięki estetycznemu wykonaniu i pięknej kolorystyce, kuferek może stanowić element ozdobny dziecięcego pokoju. Utrzymanie porządku z takim kuferkiem staje się niezwykle proste - zajmuje niewiele miejsca i jest bardzo pojemny. Kuferek posiada kółka, dzięki którym przemieszczanie się z zabawkami jest dziecinnie proste! Dodatkowo posiada pokrywę zamykaną na klipsy, aby wszystko zostało na swoim miejscu ;)

Ostrzeżenie!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych oraz ostrych elementów, produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Zaleca się zachować etykietę ponieważ zawiera ważne informacje oraz do ewentualnej reklamacji.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy