Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 28mm

Klocki w pojemniku dużym pastelowe - 500 el.

Klocki w pojemniku dużym pastelowe - 500 el.
Symbol: KPDP 3022
Producent: Bączek
EAN: 5905914003022
Waga: 3.59 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 43 x 33 x 34,8 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 2 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Klocki w pojemniku dużym pastelowe 500 elementów

Duży zestaw klocków liczący 500 elementów zapakowany w plastikowy pojemnik, który ułatwia przechowywanie. Klocki w pastelowej kolorystyce, które świetnie komponują się zarówno z kolorystyka standardowa jak i dziewczęcą. W zestawie, prócz klocków, można znaleźć wiele różnorodnych dodatków takich jak okna, drzewa, płotki, znaki drogowe, samochody, daszki, dzięki którym można zbudować wiele ciekawych konstrukcji rozpoczynając od tych prostych kończąc na bardziej skomplikowanych. Dzięki temu taki zestaw klocków posłuży dziecku na wiele lat, gdyż każdego dnia może odkrywać nowe możliwości. Zabawa klockami pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, gdyż pobudza rozwój kreatywności, koordynacji wzrokowo-ruchowej czy też zdolności manualnych.

Duży zestaw klocków w pastelowych kolorach

Układanie klocków to wspaniała zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Niezależnie od tego, jakie zainteresowania posiada Twoje dziecko, z pewnością odnajdzie mnóstwo radości w konstruowaniu fantastycznych budowli oraz innych wytworów swojej wyobraźni z kolorowych klocków! Z zestawu może korzystać jednocześnie nawet kilkoro dzieci, zdobywając przy tym niezwykle cenną umiejętność współpracowania oraz dzielenia się z innymi.

Klocki w pojemniku dużym pastelowe 500 elementów doskonale sprawdzą się w roli prezentu dla każdego dziecka. Ten wyjątkowo duży i urozmaicony zestaw może posłużyć do konstruowania najróżniejszych budynków, domków, zamków oraz wszystkiego, co tylko przyjdzie do głowy Twojemu dziecku! Z jego pomocą, żaden maluch nie może się nudzić!

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy