Pokaż/Ukryj filtrowanie

Kosiarki i taczki

Kosiarka z dźwiękiem

New
Kosiarka z dźwiękiem
Symbol: KZD 5682
Producent: Bączek
EAN: 5905914005682
Waga: 0.89 KG
Kategoria wiekowa: 1,5+
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 5 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Kosiarka dla dzieci z dźwiękiem

Ciepłe dni w porze wiosennej i letniej zachęcają do spędzania czasu w przydomowym ogrodzie. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić dziecku ten czas, warto kupić mu specjalne ogrodowe zabawki. Przykładem takiego produktu jest kosiarka dla dzieci z dźwiękiem. Dzieci zawsze chcą naśladować dorosłych dlatego pozwól Twojemu maluchowi poczuć się prawdziwym ogrodnikiem. Kosiarka wykonana jest z trwałego plastiku, dzięki czemu dostarczy wiele fantastycznej zabawy oraz wrażeń z prac w ogrodzie. Dzięki czterem dużym ruchomym kołom kosiarka bez trudu porusza się po różnych nawierzchniach. Dodatkowo zabawka jest bardzo lekka, więc nawet małe dzieci nie mają trudności z jej prowadzeniem.

Realistyczne dźwięki przy zabawie

Dzieci będą zachwycone autentycznymi dźwiękami pracy kosiarki, które sprawią, że cała zabawa stanie się jeszcze bardziej realistyczna. Kosiarka posiada dwa przyciski dzięki którym wydaje dźwięk uruchamiania silnika oraz dźwięk koszenia trawy!

Dziecięca kosiarka dla małego ogrodnika

Naśladowanie swoich rodziców to dla każdego dziecka wyjątkowo cenne doświadczenie! Dzięki tej funkcjonalnej kosiarce, Twoje dziecko może ćwiczyć swoją równowagę i stabilność, a dodatkowo nabiera pewności siebie. Nie od dzisiaj wiadomo, że nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na zdobywanie nowych umiejętności! Kosiarka dla dzieci to jedna z ulubionych ogrodowych zabawek maluchów. Przekonaj się, czy zjedna sobie również sympatię Twojej pociechy! Sprawdź również pozostałe zabawki do ogrodu, które dostępne są w tej kategorii w naszym sklepie.

Uwaga!
Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Pliki do pobrania