Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Magnetyczna układanka Montessori pastelowa

Magnetyczna układanka Montessori pastelowa
Symbol: MUMP 5200
Producent: Bączek
EAN: 5905914005200
Waga: 0.90 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 46 x 21 x 4,7 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 7 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Ponadczasowe drewniane zabawki

Zabawki drewniane cieszą się nieprzemijającą popularnością. Są proste a jednocześnie bawią dzieci od pokoleń. Bawili się nimi nasi dziadkowie, rodzice i my, a teraz możemy podarować je naszym dzieciom. Atutem zabawek drewnianych jest ich bezpieczeństwo i solidność. Drewniane zabawki pozwalają na nieograniczoną zabawę, która przyniesie moc frajdy zarówno najmłodszym pociechom, jak i tym straszym. Produkty te nie tylko bawią, ale też uczą. Pozwalają poznać różnorodne figury geometryczne, kolory. Zwiększają więc wiedzę dziecka o świecie. Pomagają skupić uwagę na zadaniu, uczą logicznego myślenia i koncentracji. Stanowią również doskonały sposób na naukę manipulacji przedmiotami i poznania ciągu przyczynowo - skutkowego.

Jedna zabawka - wiele możliwości i zabawy

Układanka została wykonana z drewna, w pięknej pastelowej kolorystyce. Zabawka może pełnić funkcję liczydła wielofunkcyjnego. Plansza zawiera rybki magnetyczne oraz wędkę za pomocą, której dziecko łowi rybki ćwicząc jednocześnie koordynację ruchowo-wzrokową. Dodatkowo plansza została wyposażona w figury geometryczne, które należy wpasować w odpowiedni otwór. Dzięki temu już od najmłodszych lat dziecko uczy się rozpoznawać figury chociażby patrząc na przedmioty w swoim otoczeniu. Kolejną atrakcją są cyfry z pomocą których można wykonywać proste działania oraz które należy ułożyć również w odpowiedniej kolejności na planszy w specjalnych otworach. Na podstawce zostało umieszczonych również 10 pionowych patyczków, na każdym z nich znajdują się kolorowe krążki, ich ilość odpowiada cyfrze, umieszonej na sorterze. Kolorowe krążki mogą pełnić funkcję liczydła. 

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy