Pokaż/Ukryj filtrowanie

Clementoni - zabawki

Mechanika Junior - Robot

New
Mechanika Junior - Robot
Symbol: 50719
Producent: Clementoni
EAN: 8005125507191
Waga: 1.15 KG
Kategoria wiekowa: 6+
Wymiary produktu: 7,7 x 30 x 30 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Nowy warsztat mechaniki dla najmłodszych, z wieloma łatwymi do złożenia elementami!

  Wspaniały zestaw robotów, które dzięki modułowi silnikowemu chodzą i poruszają się.
 Każdy z 5 modeli porusza się w zupełnie wyjątkowy i zdecydowanie zabawny sposób! Za każdym razem inne wyzwanie i świetna zabawa podczas obmyślania możliwych rozwiązań i sposobów montażu.
  Wspaniały warsztat konstrukcyjny pobudzający kreatywność i wyobraźnię. Wszystko to, co potrzebne, aby dziecko mogło swobodnie testować swoje pomysły i weryfikować rozwiązania w konkretny sposób.
 Jeden robot jeździ na nartach, drugi zbiera, trzeci ciągnie, kolejny chodzi a ostatni zupełnie oszalał. Każdy robot porusza się w całkowicie unikalny sposób.
 Duża liczba elementów, jakość Made in Italy, precyzja połączeń i możliwość dopasowywania elementów pozwalają na budowanie za każdym razem innych obiektów.
 Dzięki solidnym połączeniom i łatwym w użyciu elementom, osiągnięcie świetnego rezultatu leży w zasięgu małych dzieci, które pragną natychmiastowej niespodzianki.

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy