Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki motoryczne

Puzzle plastikowe

Puzzle plastikowe
Symbol: PP 2520
Producent: Bączek
EAN: 5905914002520
Waga: 0.68 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 25,5 x 18 x 13 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Puzzle plastikowe dla dziecka – moc zabawy!

Oferujemy plastikowe puzzle dla dziecka, będące znakomitym treningiem przed bardziej skomplikowanymi układankami. Produkt dedykowany jest dla pociech w wieku powyżej 3 roku życia. Znakomicie stymuluje dziecięcy rozwój. Uczy manipulacji przedmiotami oraz pozwala poznać nowe kształty i kolory. Do tego dziecko może zaobserwować, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy, z których ostatecznie powstaje jedna całość. To kształtuje w nim umiejętność zauważania ciągu przyczynowo – skutkowego.

Dziecięce puzzle plastikowe – doskonałe dla najmłodszych

Oferowane puzzle plastikowe dla dziecka od Tupiko to doskonały pomysł na prezent dla każdego malucha. Łączenie elementów zapewni dziecku zabawę na długi czas. Tego rodzaju układanki to również znakomity sposób na spędzenie czasu z rodzicem.Produkt jest w pełni bezpieczny dla dzieci, nietoksyczny. Odpowiednio duże elementy chronią przed połknięciem. Trwałe tworzywo zapewnia zabawce wysoką wytrzymałość na długo.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Zaleca się zachowanie etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy