Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Układanka drewniania - ALFABET litery małe

Układanka drewniania - ALFABET litery małe
Symbol: UDALM 5187
Producent: Bączek
EAN: 5905914005187
Waga: 0.47 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 22,5 x 2 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 18 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Nauka alfabetu

Drewniana układanka z kolorowymi elementami oraz plansza ze specjalnymi miejscami do dopasowywania poszczególnych elementów. Dla ułatwienia zabawy, w miejscach odkładania małych liter są ich kontury a rozmieszczone kolejno pozwolą dziecku na zapamiętanie kolejności alfabetu. Drewniana układanka wspomaga trening cierpliwości, koncentrację oraz spostrzegawczość. Ponad to, dziecko poprzez wykonywanie precyzyjnych ruchów rączek wspomaga rozwój motoryki. Kolorowa tablica z wyjmowanymi literkami to sposób na wspaniałą zabawę połączoną z nauką. Dzięki temu, iż literki są duże dziecko, bez problemu będzie je układało i wyjmowało z planszy. 

Nauka połączona z zabawą

Drewniana układanka z pisanymi literkami alfabetu zapewni mnóstwo godzin fantastycznej zabawy. Możliwości zabawy jest wiele - dziecko może bawić się samodzielnie lub z rodzicami czy rówieśnikami. Zabawka posłuży do nauki liter, kolejności alfabetu, pierwszych przygód z układaniem prostych słów, sylabowaniem a nawet czytaniem. Dziecko w trakcie zabawy rozwija swoją kreatywność i ciekawość, uczy się zadawać pytań. Układanka posłuży również w nauce rozpoznawania kolorów. Jest to doskonałe narzędzie do łączenia nauki z zabawą w domu lub przedszkolu.

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy