Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Układanka drewniania - Cyfry

Układanka drewniania - Cyfry
Symbol: UDC 5163
Producent: Bączek
EAN: 5905914005163
Waga: 0.48 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 22,5 x 2 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 18 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Układanka, która wspomaga rozwój

Drewniana układanka w pięknej pastelowej kolorystyce oraz plansza ze specjalnymi miejscami do dopasowywania poszczególnych elementów. Drewniana plansza posiada specjalne wgłębienia w kształcie danego elementu aby dziecko mogło je odpowiednio dopasować. Drewniana układanka wspomaga trening cierpliwości, koncentrację oraz spostrzegawczość. Ponad to, dziecko poprzez wykonywanie precyzyjnych ruchów rączek wspomaga rozwój motoryki. Kolorowa tablica z wyjmowanymi cyferkami to sposób na wspaniałą zabawę połączoną z nauką. Dzięki drewnianym puzzlom w formie kolorowych, drewnianych cyferek, dziecko będzie mogło uczyć się dopasowywania oraz kolejności. Dziecko “zmuszone” jest do wykonywania precyzyjnych ruchów rączek, dlatego też jest to świetna propozycja aby wspomóc rozwój motoryki małej. Układanka zapewni mnóstwo fantastycznej zabawy.

Drewniana układanka z cyframi

Drewniana układanka cyfry ułatwia zapamiętywanie i rozpoznawanie 20 cyferek oraz takich znaków dodawania, odejmowania, dzielenia, mnożenia oraz równa się. Jest to świetna pomoc edukacyjna dla przedszkolaków. Dzieci mogą wyjmować poszczególne puzzle i układać je w odpowiednich wnękach w drewnianej podstawce. Drewniana układanka matematyczna to świetny i przyjemny sposób przyswojenia i utrwalenia liczb poprzez dopasowanie ich do odpowiedniego miejsca na planszy. Matematyczne znaki pomogą w układaniu prostych zadań. Dzięki temu, że cyfry są duże, dziecko bez problemu będzie je układało i wyjmowało z planszy.

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy